Освітній процес

Результати Міжнародного освітнього конкурсу "Олімпіс-24 - Осіння сесія"

Результати Міжнародного освітнього конкурсу “Олімпіс-24 – Осіння сесія” наших вихованців з української мови та літератури, математики, англійської мови, інформатики, біології і природознавства

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня відзначають День Збройних Сил України. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. Лави Збройних сил поповнилися тисячами нових захисників і захисниць, які хоробро захищають наш наш народ. ЗСУ – наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу Батьківщини. Дякуємо за відданість, мужність та героїзм! Віримо в ЗСУ!

Голодомор 1932-1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Це страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала мільйони життів. З учнями було проведено виховний захід “Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз…” Від штучного голоду, який влаштувала радянська влада вимирали цілі села. Практично в кожній родині з вуст в уста передаються історії очевидців Голодомору.

ГЕРОЇ ЗАВЖДИ ПОМІЖ НАС

Доблесть і відвага наших воїнів підтверджують – українці борються за свободу та незалежність, за утвердження національної гідності та самоповаги.
Для учнів 10-11 класів проведено патріотичний урок на тему ” Герої завжди поміж нас”. Захід присвячений Дню гідності та свободи України.
Завдання: виховувати патріотизм та гідність, формувати розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею, розвивати бажання стати гідними громадянами України; знати, шанувати Героїв Вербської територіальної громади, що віддали найдорожче – своє життя, здоров’я за нашу свободу
Наприкінці заходу учні вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання. 
ГЕРОЇ завжди поміж нас!!!

Танцювальний колектив"Вербиченька" готується до виступів.

Сьогодні на занятті гуртка нудьгувати не довелося нікому, працювали старанно. Танцювальний колектив”Вербиченька” готується до виступів.
“Мої цукерочки” – називаю я їх) “Ні, ми ельфи!”- відповідають дівчата)

День Гідності та Свободи

“Ми є народ, якого Правди сила, ніким завойована ще не була..” Саме на таку тему пройшов урок з учнями Вербської санаторної школи І-ІІІ ступенів з метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які стояли на захисті демократичних цінностей держави та її європейського вибору.
День Гідності та Свободи – важливе державне свято, встановлене на честь початку двох доленосних революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013.

Всесвітній день дитини

Сьогодні. 20 листопада 2023 року, відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.
«Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах.

Тиждень Доброти та Толерантності у нашій школі.

Живи, добро звершай!
Та нагород за це не вимагай!
Хай оживає істина стара:
«Людина починається з добра».
Саме в такій атмосфері ми провели Тиждень Доброти та Толерантності у нашій школі.
Добрі справи робити легко, а ще легше – спільними силами і це обовʼязково допоможе зробити світ добрим, світлим, приємним.
 

16 листопада - Міжнародний день толерантності.

Міжнародний день боротьби з насильством та залякуванням в школі.

"Дорогою ціною".

“Дорогою ціною”… Саме на таку тему пройшов сьогоднішній урок з учнями КЗ ” Вербської санаторної школи І-ІІІ ступенів”, який присвячений визволенню України від нацистських загарбників у Другій світовій війні . У цей день ми дякуємо ветеранам, учасникам бойових дій та партизанського руху Другої світової війни за те, що відстояли свободу нашої Батьківщини, зуміли здолати натиск ворога. Ця перемога здобута саме дорогою ціною…

Переможці учнівської олімпіади "Знавці Біблії" у 2022 - 2023 н.р.

Сьогодні Алла Черній, директорка Рівненського обласного інституту післядипломної освіти та Сергій Скоропляс, директор приватного закладу “Дубенська гімназія”Премудрість”, нагородили учнів школи – переможців учнівської олімпіади “Знавці Біблії” у 2022 – 2023 н.р. дипломами та подарунками.

27 жовтня День української писемності та мови

Мова – це душа народу, народ без мови – не народ.
В.Сосюра
27 жовтня День української писемності та мови. У нашій школі було проведено Всеукраїнський радіодиктант національної єдності та мовний батл “Мова єднає всіх”.

Олімпійський тиждень

Ось і завершився наш Олімпійський тиждень, який проходив з 23 по 27 жовтня. Метою якого було формувати бажання займатися фізичною культурою і спортом, розвивати фізичні якості:швидкість, силу, спритність, витривалість. Зберігати і зміцнювати здоров’я , заохочувати здобувачiв освiти вести здоровий спосіб життя.

 

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, надання допомоги постраждалим особам. Сьогодні психологом нашої школи було проведено психологічне заняття з старшокласниками, на тему “Торгівля людьми. Як не стати жертвою”.

Всесвітній день хліба

Всесвітній день хліба відзначається щорічно 16 жовтня. Хліб - це не лише страва, а й символ. В Україні здавна кожна важлива подія, кожне свято, кожен день протягом життя людини не відбувається без хліба.

Національно-патріотичне виховання

Досвід роботи з національно-патріотичного виховання в школі та вдосконалення навичок на гуртку з Трудового навчання " Зроби сам( сама)".🩵💛🧑‍🏫🖼️✏️🇺🇦 Вербська Санаторна Зош !

Осінній ярмарок

10 жовтня в нашій школі був проведений осінній ярмарок. Від кожного класу були представлені різноманітні їстівні шедеври, які учні купували за символічні кошти на території нашого освітнього закладу. Виручена сума буде передана нашому односельчанину, воїнові 117 ОМБР, Ральцю Максиму Ігоровичу, на придбання квадрокоптерa Мavic 3 та планшета до нього.

Введіть текст заголовка

День захисників та захисниць

День захисників та захисниць – особливе свято. Воно символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Вже вдруге ми відзначаємо його в стані повномасштабної війни. Висловлюємо підтримку та щиру вдячність нашим захисникам за можливість вчитися, за чисте небо. Ви — справжні герої, які віддають своє життя заради нашої країни та нашого миру.
З нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва відбулися уроки “Вони стоять на захисті нації” та “Ми роду козацького діти”.

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека – це одне з найдавніших культурних надбань людства, суть якого є незмінною протягом усієї історії.
Бібліотеки й дотепер залишаються особливим місцем, де люди мимоволі стишують голос, і чутно лише шурхіт сторінок, а повітря неповторно пахне типографською фарбою, клеєм і трохи пилом – адже книги можуть зберігатися століттями і дарувати свою мудрість не одному поколінню читачів.
30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.

Бабин Яр

Міжнародний день миру

Сьогодні тривожний ранок, вчора- тривожний вечір … Миру прагнемо ми- українці, миру прагне весь світ!!!
Мир-це те,чого зараз прагне кожен!
21 вересня весь світ відзначає День миру, як день глобального припинення вогню та відмови від насильства.
До Міжнародного Дня миру учасники гуртка “Дивоцвіт” виготовили- голубів Миру!

17 вересня - Всенародний день батька

День фізичної культури та спорту

З метою пропаганди здорового способу життя і покращення здоров’я у Вербській санаторній школі відзначили День фізичної культури та спорту, який традиційно припадає на другу суботу вересня. Наші вихованці провели його весело, цікаво, енергійно та продуктивно.

Зустріч з працівниками ДСНС

Сьогодні в шкільному Класі безпеки інспектором з ювінальної превенції Гладуном Олександром Сергійовичем спільно з працівниками ДСНС проведено урок з правил дорожнього руху, з запобіганню булінгу та домашнього насильства. А також показали учням спеціальні засоби, які застосовуються в поліції.

Перший урок

Усі діти України зараз мріють про одне: про мирне українське небо. Знають, яку ціну платить Україна, захищаючи своє майбутнє. Перший урок 2023-2024 навчального року був саме про це: про мужніх героїв-захисників і нашу незламність, про найкращу країну, у якій нам випала честь жити.
Нехай новий навчальний рік буде наповнений цікавими відкриттями, принесе вагомі здобутки — довгоочикуваний мир нашій рідній Україні!

День знань

Сьогодні традиційно лунає перший дзвоник та розпочинається новий навчальний рік! Хтось з хвилюванням і радістю вперше увійде у свій клас, а для когось цей навчальний рік останній у стінах рідної школи, та для всіх, хто сьогодні ступив на поріг школи – починається захоплива дорога у світ знань!
У цей день ми низько вклоняємося Захисникам України і дякуємо їм за те, що маємо можливість зібратися на святі Першого дзвоника.
Слава Україні! Героям слава!

День пам'яті захисників України

29 серпня – День пам’яті захисників України. Низький уклін, велика шана всім, хто загинув у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність нашої держави.

День Незалежності України

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
24 серпня День Незалежності України. 32рік, як Країна стала вільною, другий рік Україна доводить світу своє прагнення до свободи і незалежності, другий рік в нас триває-війна…
Сьогодні ми більше об’єднані, ніж коли-небудь. Наша єдність та віра в світле майбутнє зробили нас непереможними. Ми стали символом волі до життя. Ми будемо захищати Незалежність завжди.
Ми горді бути українцями! Нас не зламати і не перемогти.
Вічна пам’ять героям, які віддали свої життя за нашу Незалежність. Слава ЗСУ! Слава Україні. Зі святом!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

День Державного прапора України

🇺🇦День Державного прапора України🇺🇦
Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій.
В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші міжнародні партнери! І вона неодмінно буде за Україною! 💙💛
З Днем Державного Прапора України!🇺🇦

День Конституції

28 червня Україна відзначає День Конституції📖.
День Конституції нагадує нам про наші громадянські права та свободи. А також не дає забути, що кожен та кожна з нас є частиною великої родини — України. Бережімо нашу Конституцію, вивчаймо її та дотримуємося її норм, сприяючи процвітанню нашої Батьківщини! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Пришкільний табір «Веселка».

 З метою організації цікавого дозвілля та оздоровлення учнів під час літніх канікул розпочав свою діяльність наш пришкільний табір «Веселка». Першого, «блакитного» дня, присвяченого Всесвітньому дню океанів, відбулося відкриття табору, було проведено ранкову та «морську» руханки на свіжому повітрі, тематичні рухливі та розвиваючі ігри. Учні з нетерпінням чекають наступних зустрічей, які обіцяють бути не менш «веселковими»!

Міжнародний день захисту дітей.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Нехай не тільки в цей святковий день, але і в будь-який
інший кожна дитина буде захищена та живе у мирній та квітучій Україні.

Останній дзвоник

🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐
Останній дзвоник
Сьогодні, 31 травня, у нашій школі пролунав останній дзвоник. Завершився навчальний рік, починається пора канікул.
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Та найбільше емоцій останній дзвоник викликає у випускників. Адже сьогодні їхній день – вони вирушають у доросле життя.
З привітанням до учнів закладу звернулася директор школи Людмила Володимирівна Альонова, яка підвела підсумки навчального року і нагородила грамотами учнів і вчителів за високі досягнення у навчанні та праці.
Окрасою свята стало привітання самих випускників, їх останній шкільний вальс.
🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐🔔💗💐

Свято букварика

Дорогі учні та шановні батьки! Щиро вітаю вас з закінченням 1 класу. Це був рік повний незабутніх моментів, зусиль та досягнень. Бажаю дітям і надалі радіти навчанню, розвиватися та здійснювати свої мрії. Горджусь вами!

Прощавай. початкова школо!

Школа – велика дитяча країна,
В ній відкривається такий незрівнянний світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.
Сьогодні в політ до 5 класу відправилися учні 4 класу, останю зустріч провели у вигляді квесту.

23 травня - День Героїв України

23 травня – День Героїв України🇺🇦
День Героїв — це день пам’яті усіх, хто присвятив своє життя боротьбі за свободу та незалежність української держави, це свято величі духу українських воїнів— борців за самостійну соборну українську державу і є символом незламності української нації💙💛
У цей день для учнів 7-9 класів було проведено захід “Герої нескореної України”.🇺🇦

Відкриття "Класу безпеки" у школі.

День Вишиванки

Сьогодні ми святкуємо особливий день – День Вишиванки! Це свято, яке об’єднує нас усіх, нагадує про наші традиції та відроджує в наших серцях почуття гордості за нашу українську культуру.
Ми шануємо наші звичаї та віримо в силу нашої культури! Дякуємо нашим Захисникам, які стоять на сторожі нашої свободи та незалежності!

День матері

День матері- це день, присвячений матерям та материнству. Це день,коли варто провести час із мамою та подякувати їй за все, приділити їй увагу.
Напередодні цьго свята для учнів 1 класу було проведено виховний захід «Мамо, ти у мене єдина у світі».

Обласний фестиваль-конкурс художньої творчості «З вірою в майбутнє»

🌈 Обласний фестиваль-конкурс художньої творчості «З вірою в майбутнє» 🌈 Незабутній день, неймовірні враження!!! 🥳
Уже втретє наш яскравий, самобутній танцювальний колектив “Вербиченька”, який об’єднав творчих, обдарованих дітей школи, безмежно закоханих у танець, підкорює сцену фестивалю❤️

День Європи

Усвідомлюючи європейську ідентичність українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, встановлено в Україні День Європи, який відзначатиметься щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу”.

День пам'яті та примирення

“8 травня Україна та вільний світ згадують про шість страшних років в історії людства. З 1939-го по 1945-й. Роки, які забрали життя мільйонів людей, зокрема 8 мільйонів українців. Роки окупації та звірств, кровопролитних боїв, бомбардувань, блокад і масових страт, Голокосту. Усього зла, яке нацизм приніс світу, приніс на нашу землю.
До цієї дати у школі було проведено:
– Виставка книг ” Подвиг, що залишиться у віках”;
-Уроки мужності “День пам’яті та примирення”, “Пам’ятаємо. Перемагаємо”.
-Виготовлення стіннівки “Голуби миру”.
-Виготовлення лепбуку “День пам’яті та примирення”.

Тиждень безпеки життєдіяльності.

Упродовж 1-5 травня у школі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Школярі демонстрували свої знання з правил дорожнього руху, пожежної безпеки, газобезпеки, електробезпеки, надання допомоги у випадку виникнення НС.

Міжнародний день танцю

Танцювальний колектив “Вербиченька” щиро вітає всіх, хто не уявляє свого життя без танцю, хто йде по життю, танцюючи, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм, і, не маючи змоги протистояти покликові душі, робить невимушені па. Живіть в ритм танцю!

День цивільного захисту.

В умовах воєнного стану особливо актуальними стали питання, що стосуються цивільного захисту. Кожен повинен бути готовим до різних ситуацій, які можуть складатися. З цією метою 26 квітня у школі було проведено День цивільного захисту.

«Кенгуру-2023».

З 16 по 19 березня 2023 року відбувся Міжнародний етап Математичного конкурсу «Кенгуру-2023».
У цьому інтелектуальному змаганні взяли участь учні 5-8 класів Вербської санаторної школи І-ІІІ ступенів .
Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. А його особливість полягає у тому, що ні переможців, ні переможених в ньому немає. Кожен учень знає, що сама його участь у конкурсі – це вже особиста перемога.
Всього прийняли участь у конкурсі 24 учні .
Маємо чудові результати Міжнародного етапу – ВІДМІННИЙ результат – Шіпош Надія (учениця 7 класу) та 10 учнів показали ДОБРИЙ результат.
Сподіваємось, що Вас зацікавили задачі, які були спільним продуктом понад 90 країн світу.
Щиро вдячні всім хто долучився до проходження конкурсу.
Бажаємо подальших успіхів та подальших перемог усім учасникам конкурсу!

Великдень

Великдень – це одне з найбільших свят у році, яке святкують у всьому світі.
Готуючись до світлого Христового Воскресіння, люди роблять добрі справи, які неодмінно переростають в традиції. В українського народу великодніх традицій і звичаїв багато.
Напередовні у школі були проведені майстер-класи з виготовлення писанок найрізноманітнішими техніками. Дехто з дітей тільки знайомився з таким пластом української культури, а дехто – вже й сам розповідав іншим про передсвяткові традиції в своїх родинах!)
Шануймо свої традиції, бо саме вони нас роблять особливим, самобутнім українським народом!

Тиждень біології

“Біологія – наука XXI століття” – під таким девізом 27-31 березня проходив тиждень біології у нашій школі.
Найважливіше і найважче завдання сьогоднішнього навчання – це зацікавити наших дітей вчитися і дізнаватися щось нове.
Ми і проводили біологічні вікторини, квест-пошуки, конкурсні ігри, біологічні турніри. Змагання допомагають зацікавити учнів до вивчення біології, як науки; застосовувати на практиці теоретичні знання; розвивати творчу активність та кмітливість; працювати у колективі разом.
Дякую учням, які були організаторами команд і самі приймали активну участь у конкурсних змаганнях.
За активністю перше місце належить сьомому класі, наступне – шостий.
Дякую капітану 9 класу Степанюку Назару за підготовку, яка принесла перемогу у турнірі.

Предметний тиждень з математики та фізики

Предметний тиждень з математики та фізики був проведений з 20.03.2023р. по 24.03.2023р. Мета якого розвиток інтересу учнів до предметів, логічного мислення та самостійності, встановлення міжпредметних зв’язків, поглиблення знань учнів з математики, виховання згуртованості, поваги до товаришів, до їхньої думки, виховання наполегливості і відповідальності, допитливості, творчої активності.
До цих днів багато хто вважав математику нудною і важкою наукою: складні задачки, рівняння, формули… Голова обертом.
Проте діти переконалися, що світ чисел і прикладів може бути набагато цікавіший і захопливіший ніж здається на перший погляд.
Упродовж тижня учні брали активну участь у заходах тижня, розгадували кросворди, ребуси, головоломки із соціальних мереж, відповідали на запитання вікторини, розв’язували логічні та нестандартні задачі з практичним змістом, що дало їм змогу визначити необхідність знань з математики та фізики у житті кожної людини для досягнення вершин власного успіху.
Найкращою оцінкою для вчителів стали слова подяки від учнів за цікаво проведений час.

ЛФК

Що може бути краще за щирі дитячі емоції? Море позитиву від наших вихованців! ЛФК – це не лише вправи з м’ячами та гімнастичними палицями, а й загартовування, плавання, й вправи в басейні!

20 березня - Всесвітній день казки.

20 березня – Всесвітній день казки. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчає нас уявляти та мріяти,радіти і сумувати. У нашій школі була проведена заочна подорож “Ми до тебе казко у гості завітали”.Мета якої було збагатити знання учнів усної народної творчості, розвивати логічне мислення, уважність, спостережливість, виховувати прагнення до добра і справедливості.Найцікавіша для дітей була театральна зупинка, де вони інсценізували казку (Колобок).

Безпека вдома

17 березня у школу завітали Рятувальники Дубенського районного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області,які розповіли учням про безпеку вдома, а також яка небезпека чатує на вулиці. Правила пожежної безпеки в побуті, вибухонебезпечні предмети – не іграшки для дітей.

Екскурсія

Цікаву та пізнавальну екскурсію було організовано для учнів нашої школи. 16 березня вихованці відвідали Дубенський замок, який входить до 7 чудес України. Побували в історичному укритті КЗ “Дубенський центр національно
-патріотичного виховання”, де відкрито музей “Трофеї війни”.

Акція "Посади дерево-збережи життя Землі".

Сьогодні у школі відбулася акція “Посади дерево-збережи життя Землі”.
Під час акції, кожен мав можливість висадити на території рідної школи своє дерево.

"Кенгуру - 2022"

Учні 5, 6, 7 класів Вербської санаторної школи І-ІІІ ступенів взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру – 2022”.
“Кенгуру” – це масовий міжнародний математичний конкурс, головна мета якого – залучити якомога більше учнів до розв’язування математичних задач, показати кожному, що обмірковування задачі може бути справою живою, захоплюючою і, навіть, веселою. Адже конкурс дає можливість з головою поринути у цікавий і пізнавальний світ математики.
Вітаємо учасників та бажаємо успіхів і нових звершень!!!

14 березня- День добровольця.

Це свято людей, які за покликом серця, свідомо стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. І наш з вами обов’язок пам’ятати про їхній подвиг, пам’ятати про нашу історію, про всіх людей, які добровільно взяли у руки зброю і пішли боронити рідну землю, про тих, хто сміливо йде в бій за цілісність і незалежність нашої України.
В цей день у нашій школі було проведено майстер-клас з виготовлення патріотичної листівки “Подаруй мить радості воїну”.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Тарас Григорович Шевченко...

Тарас Григорович Шевченко… Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже два століття живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття.
У його щирому, проникливому слові, з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Його заповідями жили і живуть цілі покоління українців. А зараз в такий непростий для нашої країни час, коли знову ллється кров мужніх наших воїнів у війні з рашистами, його заклики до боротьби за волю є надзвичайно актуальними.

На початку березня кожного року в нашій школі проходить Тиждень, присвячений великому сину українського народу – Тарасу Григоровичу Шевченку, що проходив з 6 по10 березня. В ході тижня було організовано ілюстративно-книжкову виставку “Уклін тобі, Тарасе!” та проведено літературний ігроленд “Ребуси, кросворди, літературні вікторини за творами Шевченка”, конкурси на кращого читця поезій і малюнків “Шевченкові твори очима дітей”.

Учні молодших класів створили лепбук “Мій Шевченко”.Завершився тиждень літературно-музичною композицією “Пишаємося славою твоєю”.
10 березня- День Державного гімну України.🇺🇦🇺🇦🎶🎶🇺🇦🇺🇦
Цього дня у 1865 році у польському місці Перемишль уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Чубинського « Ще не вмерла Україна».
Історія створення українського гімну сягає осені 1862 року, коли український етнограф, фольклорист та поет Павло Платонович Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна», який у майбутньому став національним, а згодом і державним гімном українського народу.

8 березня 2023року у школі відбулася зустріч з майором поліції Ю.В.Пасічник, старшим лейтенантом поліції Поворозніком А.В., які провели превентивну бесіду з учнями школи про нову небезпечну субкультуру ПВК “Редан”.Школярі дізнались про імпульсивні вчинки,які можуть мати руйнівний характер та провокувати деструктивну поведінку,що проявляється в нападах агресії,гніву,ворожості.Особливо підліткам було наголошено про те,що участь у цьому русі може привести до незаконних дій і становити небезпеку для суспільства.

Молодіжні субкультури прибічників анімаційних ігор "Редан" та "Офники"

3 березня 2023 року у нашій школі було проведено годину спілкування для учнів старших класів на тему: “Молодіжні субкультури прибічників анімаційних ігор “Редан” та “Офники”. Як вберегтись від негативних наслідків участі в таких організаціях? Як не стати помічником ворогу?”

Тиждень іноземних мов у школі.

« Знати іноземні мови – важливо і сучасно!» – під таким гаслом пройшов тиждень іноземних мов у школі. Вікторини, брейн – ринги,інтелектуальні змагання викликають захоплення у здобувачів освіти і мотивують їх до вивчення іноземних мов. Усі заходи проводилися іноземною мовою. Поставлені завдання були виконані. Створено умови для самовираження здобувачів освіти, як в інтелектуальному, так і в емоційному планах. Реалізовано навчальні, виховні, розвиваючі і комунікативні завдання. В цілому, тиждень іноземної мови дозволив активізувати діяльність дітей, стимулювати їх подальшу роботу, здобувати нові і вдосконалювати вже набуті навички самостійної роботи. Цей період став одним з цікавих епізодів шкільного життя, насичений різноманітними подіями, які сприяють розвитку інтересу в школярів до вивчення іноземних мов.

Лікувальна фізкультура

Рух – це здоров’я.
Наші вихованці з задоволенням займаються лікувальною фізкультурою.

День народження Лесі Українки

Сьогодні 25 лютого виповнюється 152 роки від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.
Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.
Творчість Лесі Українки відіграла велику роль у розвитку вітчизняної і світової культури. Поетеса привнесла в українську літературу багатий духовний світ своїх героїв — людей з допитливим розумом і палким серцем. Могутній талант, відданий служінню народові, глибоке проникнення в найістотніші питання доби, висока професійна культура — все це поставило Лесю Українку в ряди найвидатніших поетів світу.
Проблема незалежності, що стояла перед Україною в минулі століття, оспівана Лесею Українкою в багатьох її творах. Співзвучна вона і нашому часу, нашим болям і
сподіванням у мужньому спротиві нашого народу у війні, що нав’зала нам росія рік тому.
Відважні українці боронять Батьківщину,
Бо немає ціннішого за мир в Україні,
Вже рівно рік нашій мужності та боротьбі, Незламності та супротиву на рідній землі.
24 лютого 2022 року – це найстрашніший день в історії Незалежної України, день, коли почалось повномаштабне вторгнення російських військ на територію суверенної держави.
Цей рік для нас був надскладним та болючим, проте весь світ захопився нашими мужніми воїнами. Вже зовсім скоро святкуватимемо Перемогу, а ворогу не дамо жодного шансу перетнути нашого кордону.

День рідної мови

Найціннішим скарбом народу є рідна мова. Її не можна забувати. Народ, який з певних причин втрачає рідну мову, втрачає себе самого, свою духовну самобутність.
В нашій школі до Дня рідної мови було підготовлено ілюстративно – книжкову виставку ” Мов джерельна вода, рідна мова моя”, проведено інтелектуальну гру “Мова єднає усіх” та мовний конкурс “Цікавинки про українську мову”.
Мова… Вона завжди була, є і буде коренем народу. Витримавши страшне лихоліття й тортури, дійшла вона до нас загартованою і мужньою. Сьогодні боротьба за рідну мову стала “бронежилетом нації”.

Революція Гідності

Сьогодні ми вшановуємо подвиг Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та формуємо її історію,яка залишиться в нашій пам’яті на віки.
У школі по всіх класах були проведені виховні заходи “Герої не вмирають”.
Учні приєднались до щорічної “тихої” акції “Ангели пам’яті “, яка символізує загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою.

День Державного Герба України

19 лютого Україна відзначає день Державного Герба України, одного із трьох державних символів нарівні з Державним Прапором України та Державним Гімном України.
Ми пишаємось своїми національними символами, традиціями, культурою та людьми.
Державний Герб – це символ, який презентує певну країну як суверенну незалежну державу.
Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності і процвітання, символізуючи для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.
З нагоди відзначення Дня Державного Герба України учні нашої школи взяли участь у патріотичному флешмобі “Наш Герб”.

День спонтанного прояву доброти,

Доброта — це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині. Тому виявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. А День спонтанного прояву доброти, який відзначають 17 лютого, – це чудова нагода ще раз згадати про істинні цінності нашого життя.
Учні нашої школи долучитися до волонтерської організації, та допомогли плести маскувальні сітки для наших Захисників. Творімо добро разом і наближаймо нашу перемогу!

День єднання

💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛 Сьогодні, 16 лютого, наша країна святкує День Єднання.
День єднання – молоде свято: у нього ще немає сформованих традицій. Та в умовах війни воно набуло особливого сенсу – демонструвати усьому світові, що ми, як ніколи раніше, єдині та попри все будемо до переможного кінця відстоювати свою незалежність.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

14 лютого- День Святого Валентина

💞Любов об’єднує серця💕
14 лютого- День Святого Валентина 💓
Для кожного цей день особливий. Це чудове свято, аби сказати близькій людині про свої почуття, висловити вдячність чи продемонструвати прихильність до друга, колеги або вчителя.
Традиційно, саме в День Святого Валентина дарують один одному «валентинки» – невеликі листівки із зізнанням у коханні, прихильності чи просто на честь дружби.
Так зробили і наші учні. Цього дня запрацювала «Пошта Валентина», де кожен бажаючий отримав можливість відправити лист-валентинку з теплими і приємними словами будь-кому, хто навчається або працює в нашій школі.

Міжнародний день жінок і дівчат в науці.

Восьмий рік поспіль в усьому світі 11 лютого відзначається молоде, але важливе свято — Міжнародний день жінок і дівчат в науці. Воно було прийняте Генеральною Асамблеєю ООН у 2015 році з метою забезпечення повного і рівного доступу до науки для жінок і дівчат та їх участі в ній.
Україна належить до країн із високим рівнем участі жінок в наукових дослідженнях і розробках, за даними ЮНЕСКО в українській науці 46% жінок.
У школі було проведено годину спілкування “Міжнародний день жінок і дівчат в науці”, організовано виставку літератури. Учні старших класів долучилися до створення інформаційного куточка “Жінки в науці. Що досліджують і відкривають українки?”

Бій під Крутами

Бій під Крутами – це, без сумніву, одна з трагічних сторінок національної історії. У той же час, це подія, яка чітко доводить розуміння українцями своєї самоідентичності, готовності боротися, відстоювати, захищати свою державність та самобутність від зовнішнього ворога, жертвувати найдорожчим – життям, заради кращого майбутнього.

28 січня - День затвердження Державного прапора України

Державний прапор України – це офіційний символ, наша гордість, наша національна святиня, що нерозривно пов’язана з високими патріотичними почуттями, з любов’ю до рідного краю та Батьківщини.
Тож нехай небо над Україною буде мирним і такого ж чистого, блакитного кольору, а ниви рясніють щедрими, золотими врожаями!

Використання інформаційних технологій у школі

Використання інформаційних технологій у школі — це об’єктивний і природний процес, вимога сьогодення.
Завдяки нашим благодійникам,які придбали у школу сучасні ноутбуки ми змогли створити дітям необхідні умови для здобуття повноцінної якісної освіти та вміння використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, а вчителям – можливість підвищення кваліфікації, створення он-лайн уроків ,розширення навичок колективної та дистанційної роботи з учнями і батьками.
 
 

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – загальнолюдська трагедія. Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту має нагадати всім тиранам і агресорам сьогоднішнього світу про небезпечність і наслідків їхніх дій. На жаль і в наші дні в деяких країнах світу панують тирани, яких історія нічого не навчила.Усі люди в цьому світі мають бути вільними та рівними, незалежно від їхньої етнічної приналежності, мови, кольору шкіри, віросповідання. Пам’ятайте про це згадуючи мільйони жертв Голокосту та вшановуючи їхню пам’ять.
 
 
 
 

Новий рік

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов в учнів 1-4 класів. Діти отримали масу задоволення, незабутніх вражень, позитивних емоцій,показали свої таланти під час виступів.
 Для учнів 5-11класів було проведено конкурсно-розважальну програму Усі учні отримали новорічні подарунки від благодійників.

День Святого Миколая

День Святого Миколая – свято, на яке з радістю і хвилюванням щороку найбільше чекають діти. Цьогоріч чимало дітей, напередодні написали листи Миколаєві з одним і тим же проханням – маленькі українці просили у Святого не цукерки, і не іграшки, а мирне небо.
Усі ми не втрачаємо віри, що ось-ось вже зовсім скоро настане довгоочікувана Перемога.
Сьогодні у нашій школі відбулося свято ,на яке завітав Св.Миколай.
Дітки з задоволення розповіли йому віршики, і отримали цікаві подаруночки та солодощі.
Нехай Святий Миколай оберігає українські родини від негараздів, поселить тепло і затишок у серцях українців!

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.
З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, у школі було проведено годину спілкування”Чорнобиль-біль планети,Чорнобиль-біль віків”.
Цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.

Свято Андрія Первозванного

❄️ Свято Андрія Первозванного — одне з найулюбленіших передноворічних свят, яке щороку традиційно відзначається в нашій школі.Для учнів Андріївські вечорниці – це особливе свято, в якому є щось таємниче та віє чарівною стихією.🌠
На святі звучали українські стародавні та сучасні пісні. Поки хлопці бешкетували, дівчата гуртувались та намагались дізнатись власну долю. Вони ворожили🕯️перекидували чоботи👢 , а хлопці кусали калиту🥮. Учні веселились, жартували, та разом грали у веселі ігри. Допоки звучить рідне слово, існують українські традиції – нашому роду не буде переводу!

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

🧡🎗Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
У школі було проведено ряд профілактичних заходів з учнями: “Мій улюблений світ – без насильства”, ” Стоп насильство!”, “Ми проти насильства, а ти?”, “Життя без насилля”
Мета даних заходів – не сприймати насильство як норму, не замовчувати, не відвертатися від тих, кому потрібна допомога. Норма – це нульова толерантність до насильства, і це під силу кожному.
Насильству не місце серед людей! І не тільки в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Міжнародний день прав людини.

10 грудня – Міжнародний день прав людини. Дві світові війни дали розуміння того, що права людини мають бути справою не окремого громадянина чи держави, а всього людства. 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. У рамках відзначення Міжнародного дня прав людини тиждень пройшов під гаслом “Права дитини”. З учнями проведено урок “Ти маєш право”, виховну годину “Права людини – понад усе”, виготовлено стіннівку “Мої права”.

Пам’ятаємо, що ми всі рівні. Знаємо свої права та виконуємо обов’язки.

Тиждень Фізичної культури

До Дня Збройних Сил України та в рамках Предметного Тижня Фізичної культури було проведено спортивні змагання і турнір з “Волейболу” між учнями старших та середніх класів. Під час заходу  команди змагалися в технічній майстерності та фізичному гарті. Команди та учні безпосередньо продемонстрували силу,  витривалість, спритність. В ході змагань учні виявляли  почуття патріотизму, національної гідності та побратимства.

🌺ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ🌺

  7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а  також оберегом.

Вона – невід’ємна частина української культурної спадщини.

  Вже традиційно учні нашої школи приєднались до флешмобу під гаслом «Хустку одягаємо-перемогу закликаємо»

  Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць всього світу. Тож українське вкотре стає світовим трендом.

День пам'яті безневинно замучених голодом людей

З метою вшанування Дня пам’яті безневинно замучених голодом людей, збереженння історичної пам’яті про трагічне минуле нашого народу у школі 24 листопада був проведений вчителькою історії урок-реквієм «І пам’яті свіча не згасне  …». У суботу 26 листопада о 16.00 учні школи долучилися до хвилини мовчання та загальнонаціональної акції «Запали свічку».

Тиждень історичної пам'яті

З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України у школі 21листопада було проведено лінійку до Дня Гідності і Свободи, де згадали події Майдану і вшанували пам’ять загиблих у ті дні.

Тиждень зарубіжної літератури

З метою зацікавлення учнів до вивчення зарубіжної літератури, поглиблення знань з предмету та розвитку читацької культури з 14 по18 листопада в школі проходив Тиждень зарубіжної літератури. Згідно плану роботи у перший день тижня діяла книжкова виставка “У чудовому світі книжки” та було випущено стінгазету “Історико-літературні пам’ятки світової культури”. Впродовж п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію та знання у літературній вікторині “Чарівний світ казки” та поетичному змаганні “Упізнай поета за віршем”, а також хвилинках спілкування “Мої життєві цінності”, “Справжні та уявні орієнтири”. Старшокласники презентували проектні роботи “Зарубіжні письменники на Рівненщині” та взяли участь у засіданні круглого столу “Новинки сучасної зарубіжної літератури”. Завершився тиждень літературною грою-інсценізацією “Байка у світовій літературі” та підбиттям підсумків і нагородженням переможців конкурсів, вікторин, літературних змагань.

Тиждень толерантності

До Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей у школі пройшов Тиждень толерантності. Впродовж тижня виховна робота була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок.
Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!
У понеділок відзначили День Поваги, Добра і Терпіння.
У вівторок – День Тактовності
Середа – це був День Ввічливості
Четвер – День Доброзичливості
П’ятниця – День Взаєморозумінння.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У школі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Сьогодні відбулася зустріч з майором поліції Пасічник Ю.В. та старшим лейтенантом поліції Поворознік А.В.,які провели бесіду з учнями, спрямовану на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Вони акцентувати увагу на проблемі щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння ними норм безпечної поведінки.

День писемності і мови

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно, в цей день всі українці пишуть радіодиктант національної єдності.
Педагоги та учні 9-11 класів, на чолі з директором школи, також долучилися до написання диктанту.
За ініціативи директора школи Людмили Володимирівни Альонової,сприяння і підтримки фонду “Ангели милосердя” Республіки Польща в школу було придбано 47 ноутбуків. Освіта в умовах воєнного стану, надзвичайних ситуацій потребує використання дистанційних технологій під час освітнього процесу. Тому такий подарунок є дуже актуальним і важливим у цей складний час як для нашої держави, так і для школи.
Педагогічний колектив і вихованці школи висловлюють щиру вдячність благодійникам.
Учні КЗ “Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів” РОР мають унікальну можливість без відриву від навчання проходити заняття лікувальної фізкультури(ЛФК),які надають лікувальний ефект тільки при правильному, регулярному, тривалому застосуванні фізичних вправ

Осіння виставка

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Проте найбільше його чути в нашій школі, тому що діти підготували осінню виставку . І тоді здається, ніби то сама осінь завітала до школи.

захід "Слава і честь захисникам України"

На завершення тижня національного виховання у школі було проведено захід “Слава і честь захисникам України” метою якого було віддати шану і славу захисникам та захисницям України, які борються за свободу та незалежність, та вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Захід був спрямований на виховання в учнів почуття патріотизму, національної самосвідомості, духовної єдності поколінь, прагнення розвивати в собі кращі людські риси українця – патріота .

На святі були присутні рідні захисників- героїв нашого краю: Дронова Богдана Миколайовича, Ніколайчука Дмитра Павловича та Коблюка Андрія Володимировича.

 

В рамках проведення тижня національного виховання у нашій школі 20 жовтня відбулася благодійна ярмарка “Підтримай воїна ЗСУ”. Завдяки нашим учням, гостям свята та педагогічному колективу вдалося зібрати 7800 грн. Ці кошти будуть спрямовані на придбання необхідних речей для наших захисників- воїнів ЗСУ і відправлені на передову.

Також, наші найменші учні з любов’ю намалювали малюнки для воїнів і чекають їх з Перемогою

Тиждень національного виховання "Свою Україну любіть"

Національне виховання дітей та молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності школи. Формування високоморальної особистості, яка плекає українські традиції, духовні цінності свого народу – першочергове завдання у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

17 вересня у нашій школі розпочався тиждень національного виховання “Свою Україну любіть”

Для учнів початкових класів було проведено екскурсію визначними місцями села. Між учнями 5-8 класів відбулися змагання “Козацькі забави”

 

День захисника та захисниць України

14 жовтня – День захисника та захисниць України. Уклін низький усім, хто боронить рідну землю від загарбників.

“Уклін тобі, солдате, материнський

За стійкість, за відвагу, героїзм,

За те, що нищим намір сатанинський…

Даєш серцям надію й оптимізм.”

У цей святковий день, учні та педагогічний колектив нашої школи щиро вітають захисників та захисниць України!

Дорогі наші захисники! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Віримо в наших захисників, тримаємо кожен свій фронт та наближаємо нашу перемогу!

Також сердечно вітаємо всіх із особливим днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно ще й національно-патріотичним та державним.

У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Богородиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!»

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладі з 26 по 30 вересня 2022 року було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!».
В ході тижня були проведені години спілкування з елементами практичних занять, вікторини, розробки пам’яток дій у кризових ситуаціях, розглянуті поради та алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях, правила безпеки в умовах воєнного стану, при загрозі радіаційної небезпеки, хімічної атаки. Значна увага була приділена інформації по уникненню уражень вибухонебезпечними предметами.

День вчителя

День вчителя – це особливий день для кожного педагога, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно, першої неділі жовтня, своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року, 29 вересня, у нашій школі учні висловили свою вдячність вчителям чудовими номерами художньої самодіяльності. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана, яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого і досконалішого. Немає, мабуть, на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

День миру

У нас одне бажання на всіх – МИР

День миру-особливе свято для України,

адже ми зараз боремося за мир своїми руками…

Ми хочемо миру у нашій країні.

Коли вже закінчиться люта війна?

Ми будемо вільні на батьківщині,

Без страху і пострілів ворога.

Сьогодні у Вербській санаторній школі відбулася зустріч з директоркою школи Людмилою Володимирівною Альоновою за чашкою чаю. Наші учні розповідали про свої плани на майбутнє та вирішували різні шкільні питання.

День фізичної культури

До Дня фізичної культури і спорту України у школі були проведені естафети «Веселі старти».

День знань

🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂
Щорічно 1 вересня в перший день осені відзначають День знань. На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне. Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед нашими учнями нові двері до мрій, інтересів і рекордів.
З Днем знань, любі діти та вчителі! 🍂📚
Миру нам усім!🇺🇦
🎉🔔🎉🔔🎉🔔🎉🔔🎉🔔🎉🔔🎉🔔🎉🔔

День вишиванки

День вишиванки не вимагає якихось особливих акцій чи заходів. Достатньо лише вдягти вишиванку – оберіг, символ краси і щасливої долі та стати частиною святкування.

Це свято, присвячене українській культурі та традиціям, відзначається у третій четвер травня з 2006 року.

Вишита сорочка – це особлива святиня, яка передавалася з покоління в покоління і зберігалася як реліквія.

День пам’яті та примирення.

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. У цей день ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Мільйони втрачених життів, скалічених доль, закатованих душ і мільйони причин, щоб сказати злу: ніколи знову!

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

День Матері

В умовах війни учні особливо потребують підтримки, яку їм вчитель може продемонструвати перш за все власною стійкістю та спокоєм. Для цього з педагогічним колективом були проведені вправи на стабілізацію емоційного стану та накопичення ресурсу.

Заняття "Як пережити травматичний досвід старшим дітям".

Діти завжди потребують захисту і безпеки, а надто у часи кризи.
Війна – це стрес, біль, злість, тривога і страх як би далеко не відбувалися події. З метою саморегуляції негативного простору особистості та зняття м’язового і психоемоційного напруження з учнями 9 і 10 класів було проведено заняття “Як пережити травматичний досвід старшим дітям”.

Фотоквест до Всесвітнього Дня Землі

Вправа" Солодкі спогади"

Наші спогади – це безцінний дар. Ми пам’ятаємо емоційно яскраві для нас моменти. Але наша психіка працює так, що негативні моменти ми згадуємо швидше й більш яскраво. Тоді як приємні хвилини “дістаємо” з пам’яті довше і трошки складніше. З метою боротьби з тривожністю, а також для відпочинку та наповнення свого емоційного ресурсу, ми з учнями виконали вправу Вікторії Назаревич “Солодкі спогади”.

«Оберіг захисника – браслет нескорених»

З метою патріотичного виховання та для підтримки воїнів у школі пройшла акція «Оберіг захисника – браслет нескорених»
Діти робили браслети з особливою любов’ю та душевним теплом, бо вірять, що їх обереги збережуть життя нашим захисникам.
У енергетичному полі вчителя перебувають багато дітей і дорослих, тому від його наповненості залежить співпраця всіх учасників освітнього процесу. Роботу педагога супроводжує постійний стрес, особливо зважаючи на нашу сьогоднішню реальність, тож уміння керувати своїми емоціями та ресурсністю – надважливе. Педагогам була запропонована арттерапевтична вправа Вікторії Назаревич “Багаж щастя”. Дякую колегам за зворотній зв’язок, дуже рада, що ця вправа декому з вас допомогла поринути у свої емоції та трохи заспокоїтися.

Олімпіс 2022

У такий важкий час кожен з нас повинен на високому рівні виконувати свою роботу: вчителі – навчати, здобувачі освіти – навчатися, волонтери – допомагати, а наші військовослужбовці – захищати нашу Батьківщину 🇺🇦, дітей, наше майбутнє 🌈! Наші здобувачі освіти не звикли байдикувати, а тому взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі ” Олімпіс 2022. Весняна сесія” та отримали грамоти та дипломи.

Всесвітній день здоров'я

Учнi Вербської санаторної школи знають, що здоров’я – основна складова успішного майбутнього. Здоров’я закладається при народженні дитини та укріплюється протягом усього життя. Здоровий організм у тієї людини, яка веде здоровий спосіб життя.

Тримайся, моя рідна Україно!

Методика " Сонце - мандали"

Методика ” Сонце – мандали” від Вікторії Назаревич. Цей метод допомагає пережити темний перід року. Беремо усі відтінки сонця і малюємо сонце – мандали. Якщо після одного малюнку стан не змінюється, потрібно зробити ще кілька і спробувати відстежити, що відбувається і як змінюється ваш стан. Малюємо його різним: правильним і симетричним для гармонізації внутрішніх процесів, зухвалим і диким для їх визволення, а також ніжним та лагідним для самозігрівання. Сьогодні з ученицями 9 класу ми теж спробували через цю методику передати свій внутрішній стан.

"Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами." (І.Багряний)

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930, з метою активізації професійної діяльності педагогів, розвитку їхньої ініціативи, підвищення авторитету педагогічної діяльності та забезпечення підвищення ефективності освітнього процесу 24 березня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії, на якому було розглянуто питання відповідності раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям і педагогічним званням, присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань вчителям та вихователям нашої школи.  
Проатестовано 5 педагогічних працівників. Вчителі та вихователі представили результати своєї педагогічної діяльності протягом 5-ти років у вигляді мультимедійних презентацій, методичних доробок, публікацій у фахових виданнях, участі у конференціях різного рівня.
Вітаємо педагогів із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності!

День єднання

“Ми є. Були. І будем ми!
Й Вітчизна наша з нами.”
І.Багряний
16 лютого День єднання.
Сьогодні педагоги та учні школи вдягнути синьо-жовті стрічки та показали свою єдність, і ще раз впевнилися ,що Україна-це вічність. Це не тільки наше сьогодення,а й наше майбутнє.

День святого Валентина

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
В цей день у школі працювала «Пошта Валентина», завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою.
Учні 7 класу прийняли участь у квест-грі “Шалений день Святого Валентина”.Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.
З метою вшанування пам’яті воїнів – інтернаціоналістів афганської війни класними керівниками Вербської санаторної школи Васьковець Н.П., Іващук І.П. та вихователем групи старшокласників Вознюк М.В. була організована зустріч з воїнами – афганцями: Пожарським Анатолієм Степановичем та Годунком Василем Олексійовичем.
Гості поділилися своїми спогадами про ті героїчні й трагічні події, поспілкувалися з учнями. Їхня розповідь ще раз нагадала всім присутнім , що кожна війна несе смерть, інвалідність, одягає в жалобу тисячі сердець і як важливо нам всім зараз відстояти мир на планеті.

Тиждень початкових класів

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення тижня початкових класів. У цьому навчальному році він проходив з 31 січня по 4 лютого. Кожен день тижня мав певну назву і мету протягом якого вчителі і учні реалізовували поставлені завдання.
– День казки
– День математики
– День природи
– День читання
Кожного ранку проводилися ранкові зустрічі у великому колі, і веселі руханки на перервах, які допомагали зняти напруження, відпочити та отримати позитивний настрій. Для учнів було дуже важливо те, що вони були ініціаторами якоїсь вікторини, конкурсу чи гри. Всі заходи були цікавими, корисними, сприяли творчому розвитку дітей.
«Вчитися цікаВО!»

День Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
З метою виховання в підростаючого покоління нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у школі було організовано та проведено ряд заходів:
-книжкова тематична виставка літератури “Одна, єдина, Соборна Україна”,
-урок-квест: «Україна – єдина країна»(8 клас);
-виховні години:«Ми–українці»(1-2класи),
«Соборна мати Україна – єдина на всіх, як оберіг!»(3 клас), «Хай не розмежованою останеться навіки»(9 клас); «Соборність в душах, єдність у серцях»(10 клас);
-виховний захід для учнів 6-7 класів: «Україна – єдина від Заходу до Сходу!»,
– виготовлення стіннівки «Україна-єдина країна»(5 клас);
-Урок мужності до Дня Соборності України у 11класі.

Свято Нового року

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.
Сподіваємось, що святковий настрій у дітей залишиться надовго!
Бажаємо всім , аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

День Святого Миколая

Свято для наших учнів продовжується!
За підтримки народного депутата України Аліксійчука О.В. у гості до школи завітали директор будівельної компанії “Деверсіті Груп” Бондаренко А. В., заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Купоросов О. Ю. з подарунками від Святого Миколая . Вони подарували в шкільну їдальню холодильник, в учительську-стільці і великі махрові рушники в спальні кімнати для дітей .
Щира подяка за ваше чуйне ставлення, батьківське піклування, розуміння наших проблем, безкорисливу допомогу.
Нехай Господь оберігає Вас від всякого зла і посилає Вам здоров’я на многії літа.

День Святого Миколая

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передумова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.
20 грудня до учнів нашої школи завітали співробітники територіального управління служби судової охорони в Рівненській області та представники компанії “VITAGRO” з подарунками. Учні підготували театралізоване дійство «Миколая всі чекають» . Вони розповідали вірші, співали пісень, танцювали. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Всеукраїнська акції «16 днів проти насильства»

З метою привернення уваги школярів до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, профілактики правопорушень, злочинності, насильства в учнівському середовищі, виховання загальнолюдських моральних якостей, наша школа долучилася до проведення з 25.11 по 10.12.2021 року Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Всеукраїнський тиждень права

З метою висвітлення питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту в школі проведено з 06 по 10 грудня 2021 року Всеукраїнський тиждень права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, згідно затвердженого плану заходів.

Андріївські вечорниці.

Ще із сивої давнини Україна славиться своїми традиційними святами й обрядами. Українці, шануючи свою минувшину та надбання пращурів, зберегли той чудовий колорит українських традицій, доповнивши й увиразнивши його.
Одним із таких свят, як завжди відзначали наші діди та прадіди, було велике свято – День св. Андрія. Учні нашої школи вирішили не порушувати таку хорошу українську традицію, а ненадовго повернутися в минуле та влаштували справжнє свято – Андріївські вечорниці.

День української хустки.

В кожного народу є своя святиня
Це для українців вишита хустина
Світлий символ щастя, ніжності й добра…
7 грудня в Україні відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається, як родинна цінність від матері до доньки. Для здобувачів освіти п’ятих та шостих класів був проведений виховний захід” Берегине моя – українська хустино.” Метою заходу було визначити обрядове значення української хустки, навчити усвідомлювати близькість народних традицій до сучасного життя, які існували на Україні і збереглися до сьогодення.

День української хустки.

А наша хустина – жіноча прикраса,
Із роду до роду, не втрачена часом.
Хустки українські – найкращі у світі,
Тож як же ми можемо їх не любити!
Це витвір людини, це символ народу,
І хустка жіноча не вийде із моди!

День Збройних Сил України

Сьогодні особливий день в житті країни. В цей день ми всі з вами святкуємо 30-річницю створення Збройних Сил України – нашого славетного війська, яке восьмий рік поспіль, не дивлячись на всі складнощі, продовжує боронити нашу Батьківщину, захищати її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність. Слава Збройним Силам України!

День пам'яті жертв голодомору

“Згадайте нас – бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.”
Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р.Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу .
З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні у школі було обмежено проведення розважальних заходів , приспущено прапор та вшановано пам’ять загиблих від голоду хвилиною мовчання. Також було проведено акцію “Колосок пам’яті “, уроки пам’яті, години спілкування, перегляд та обговорення документальних фільмів,книжкову виставку, виготовлення пам’ятної аплікації “Свіча пам’яті”. Учні школи вшанували пам’ять жертв голодомору запаливши свічку пам’яті.

Посвята в першокласники

“Посвята в першокласники”… Цей момент буває в житті кожного тільки один раз. Сьогодні у нашій школі відбулося традиційне свято.Метою якого було виховати любов до рідної школи, формувати інтерес до навчання, розвивати естетичні шляхи, уміти бачити прекрасне навкруг себе, розвивати почуття дружби та товаришування. Учні старанно готувалися,співали,розказували вірші,та танцювали. Нарешті,наші малюки стали справжніми першокласниками.Хай їм щастить у шкільному житті !

Тиждень зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури в школі – це багатоаспектний комплекс навчально-виховних заходів, де можуть продемонструвати свої досягнення та вміння як вчителі, так і учні, а також популяризуються твори світової літератури, поглиблюються знання та розвиваються необхідні ключові компетентності учнів.
У нашій школі до проведення цього своєрідного творчого звіту були залучені вчителі зарубіжної літератури, бібліотекар, класні керівники, учні.
Цікавими та пізнавальними для дітей були літературна вікторина “Улюблені казкові герої”, гра-інсценізація “Байка у світовій літературі”; літературний калейдоскоп “Сторінками творів зарубіжної літератури”; книжкова виставка “У чудовому світі книг”; гра-квест “Таємниці храму “Володарки казок”; літературний КВК “Знавці світової літератури”.

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, сприяння виховання дорожньої культури серед учнів та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі, в школі з 15 по 22 листопада 2021 року проходив тиждень безпеки дорожнього руху.

День Гідності та Свободи

21 листопада – День Гідності та Свободи…
День двох Майданів, двох наших Революцій… Я б його ще назвала святом Небайдужих, святом тих, кому не все одно…
На перший погляд, гідність і свобода – нематеріальні абстрактні поняття. Декому –вони навіть не зовсім зрозумілі і не потрібні. Бо ж їх не можна помацати руками, доторкнутися, роздивитися, оцінити…
Але це саме ті речі ті цінності, без яких неможливе повноцінне існування народу, нації, держави та й самої людини…
З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свободи національних інтересів українського народу в нашій школі були проведені різноманітні заходи до Дня Революції Гідності та Свободи.

Тиждень під гаслом :"Зроби свій вибір на користь здоров'я"

З 15 листопада у нашій школі розпочався тиждень під гаслом :”Зроби свій вибір на користь здоров’я”, в межах якого проводиться навчально-виховна робота спрямована на формування в учнів уявлення про здоровий спосіб життя.
Розпочали тиждень лінійкою відкриття та оголошенням плану роботи. Вихователями 1-2 та 5-6 класів було проведено виховні заходи “Подорож у країну здоров’я” та “Ми за здоровий спосіб життя”.В рамках тижня сприяння здоровому способу життя було проведено інтерактивну гру-подорож “Хороші і погані звички”, розмову в дружньому колі “Зроби свій вибір: здоров’я чи примарна насолода”, вікторину “Що я знаю про здоровий спосіб життя”, годину спілкування “Твоє здоров’я – чисте повітря, вода і їжа”.

Міжнародний день толерантності

До Міжнародного дня толерантності у школі було проведено психологічне заняття “У маленькому серці любов палає, для зла і зневаги місця немає”.

Всесвітній день доброти

У рамках відзначення Всесвітнього дня доброти у школі була проведена година спілкування “Доброта починається з тебе”.На ній учні розповідали про свої добрі вчинки, дивилися мультфільми про добро,створили власне “Дерево добрих справ “, виконували різноманітні завдання.
Діти зрозуміли, що дарувати Добро – приємно та радісно!

День української писемності та мови.

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш
9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.
З нагоди відзначення цього свята, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, педагоги школи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

День захисника України

У переддень 14 жовтня – Дня захисника і захисниці України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці учні школи приєдналися до привітання всіх захисників України з професійним святом та хочуть подякувати за тяжку службу, що дає можливість мати мирне небо над головою. Нехай прозвучать для вас сьогодні слова подяки просто за те, що ви є!

Осіння виставка композицій «Дарунки пані Осені»

 
Осінь прилинула чудова, привітна,
Хоч і нема вже співочих пташок,
Але всіма вона барвами квітне
І золотий у берізки вершок.
Щедра осінь знову завітала в Україну і повноправно владарює в нашому краї.12 жовтня у нашій школі відбулася традиційна осіння виставка композицій «Дарунки пані Осені», в якій взяли участь учні 1-11 класів.Різноманіття квітів, овочів, листочків і гілочок втілилися в чудові цікаві композиції учнів школи, які підготували виставку осінніх дарів. З гілочок, насіння, гарбузів, листочків, шишок, каштанів діти створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Хоча вироби і відрізнялись між собою, але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.
Вироби кожного класу були унікальними по-своєму. Проробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.
 
Становлення української державності, інтеграція в європейське та світове співтовариство, побудова демократичного суспільства неможливі без національно свідомого громадянина, який би співвідносив свою діяльність із інтересами нації.
На території нашого закладу втановлено скульптурну композицію Божої Матері з янголами та погруддя Т.Г.Шевченка.
Духовний потенціал українського народу – це найбагатший скарб, яким володіє наша держава, наш народ.
Педагогічний колектив школи на чолі з директоркою Людмила Альонова поставив перед собою мету: задіяти цей скарб, щоб він став справжнім джерелом для виховання й навчання наших учнів.

День учнівського самоврядування

1 жовтня, напередодні Дня вчителя, відбувся День учнівського самоврядування, в ході якого старшокласники проводили уроки зі молодшими школярами.
Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка.
Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал, виявивши неабияку наполегливість і старанність.
Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.
Дітям уроки дуже сподобалися!

День Учителя

День учителя – найсвятіше, найвеличніше свято на землі.
Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти – наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.
День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 30 вересня у нашій школі відбулося свято присвячене Дню Вчителя. Діти висловилювали свою вдячність вчителям чудовими віршами,піснями,веселими сценками. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі, зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

Бабин Яр

До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру у школі відбулись заходи, які були спрямовані на вшанування пам’яті загиблих:
-проведений Національний урок до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.
-виховні години відповідної тематики, круглі столи, уроки пам’яті,перегляд відеороликів;
-створені інформаційні плакати;
-організована книжкова виставка на тему «Біль нашої пам’яті»;
Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою для понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених.
#БабинЯр #ЧервонаТочка та тегати сторінку Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”

Перший урок

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, вчителів, так і для їхніх батьків. Урок був присвячений 30-річчю Незалежності України.

Свято Першого дзвоника

  1 вересня у нашій школі уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.
У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
  День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.
  Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, співами вітали наймолодших школярів їх старші колеги.
  Також на урочисте шкільне свято завітали почесні гості школи з подарунками.
  Адміністрація, колектив та учні нашої школи висловлюють щиру подяку за благодійну допомогу, небайдуже ставлення до дітей, людяність, доброту, щедрість, безкорисливість, за увагу до проблем нашого закладу:
– співробітникам територіального управління служби судової охорони у Рівненській області;
– представникам від політичної партії «Національний корпус»;
– представникам від громадської організації «Джеббокс»;
– співробітникам компанії VITAGRO.

Свято Останнього дзвоника

Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.
Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника.Це свято безумовно стосується кожної родини, кожної людини – чи то маленької, що вперше переступає поріг школи, чи дорослої, що давно залишила шкільні стіни та торує життєвий шлях, спираючись на отримані знання. Безперечно, це свято, сповнене усмішок, пісень, квітів та дзвінкоголосих дзвоників.
На святі зібралися усі учні школи… Поруч з ними їх найрідніші люди, адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги.
Щирі слова подяки лунали педагогам, які невтомно і дбайливо опікувалися своїми вихованцями, самовіддано передавали свої знання, вміння та досвід.
Свято тривало… Звучали вітальні слова вчителів, прощальні та вдячні виступи випускників, лунали вірші від першокласників. Дзвінкими переливами покликав останній дзвінок випускників у свій клас на останній урок.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
З 13 по 21 травня в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було підвищення рівня безпеки дорожнього руху, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.
У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи :
– національний урок безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому “;
-створення інформаційних буклетів “Правила дорожнього руху”;
-виховні години та профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху;
– зустріч з працівниками національної поліції у Рівненській області на тему”Дотримання правил дорожнього руху”;
– тренінги спрямовані на запобігання ДТП;
– майстер клас з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП;
-конкурс малюнків “Безпечний рух-твій вірний друг”.

День вишиванки

Урочисто одягаю вишиванку,
Що сама з любов’ю вишивала,
Іноді ночами, часом зранку,
Полотно я хрестиком вкривала.
Вишиття моє, неначе доля,
Різнокольорове і барвисте,
В ньому колір жита й колір поля,
Волошкове небо синє й чисте.
Вишиванка-одяг особливий,
Я ношу її лише на свято,
Вона має вигляд чарівливий ,
І для мене значить так багато.
В ній і сонце, і роси краплинка,
Візерунки вишиті з душею,
Я пишаюся тим, що Українка…
І своєю рідною землею.
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
20 травня у нашій школі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
В акції взяли участь не лише учнів, а й усі педагоги школи. Протягом дня було проведено безліч заходів даної тематики: -флешмоб “Вдягни вишиванку-зроби цей день яскравим!”;
-майстер клас “Листівка до Дня вишиванки”.
-малюнок на асфальті “Вишиване диво- усміхнулось мило”.

 

Тиждень сімейно-одинного виховання " Без сім'ї немає щастя на Землі".

З 11.05 2021 р. у нашій школі розпочався тиждень сімейно- родинного виховання, під назвою” Без сім’ї немає щастя на Землі”. Метою проведення тижня є виховання сімейних цінностей, бо сімя- це місце, де започатковується життєвий досвід кожної людини. Тиждень розпочали з години спілкування: “Шануй батька та неньку, то буде тобі скрізь гладенько”, яка була проведена з учнями 1го класу вихователем Бондарчук О. І.Також був проведений урок творчості з учнями 1-6 класів по виготовленні листівок для привітання наших дорогих матусь, керівником гуртка Кондратюк О. М. У рамках тижня  для збагачення знань учнів про роль та значення мами в житті дитини, навчання їх цінувати материнську турботу та піклування, виховувати шанобливе ставлення до неї була проведена виховна година :” Без рідної матінки і сонце не гріє”, з учнями2-3 класу, вихователями Іванюк Л. В та Коблюк Л.А.;урок толерантності:” Толерантність людини- найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї”, учнями старших класів, вихователем Семенюк Т.Ф.На завершення тижня була проведена бесіда, яку провела вихователь Бобрик Т.М з учнями 5-6 класів “Міцна сім’я –могутня держава”- це невід’ємний компонент людського життя, який дарує тепло і життєвий досвід, довіру і любов, тут закладаються основи правильного, совісного життя. Пережити радість жити один для одного, підтримувати один одного, відчувати взаємопошану та взаємну відповідальність і разом долати труднощі, вміти прощати й бути вірними в любові .Де на завершення прозвучала пісня “Полька для мами”,яку виконала учениця Миколайчук С. З учнями 7-8 класів, вихователем Фесюк В.С, було проведено круглий стіл:” Батько і мати – два серця гарячих”.

Оздоровлення у школі

Учні КЗ «Вербська санаторна школа» РОР мають унікальну можливість без відриву від навчання пройти курс оздоровлення та проти рецидивного лікування. З метою попередження загострень захворювання органів травлення діти закладу у весняний та осінній періоди проходять проти рецидивне лікування, до якого додається дієтотерапія, вживання мінеральної ропи «Моршинська», синглентно-киснева пінка, а також вітамінотерапія та фітотерапія.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою ознайомлення учнів з відомими постатями та героїзмом борців за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях, а саме визначних історичних подій, що відбувались у травні, вчителем історії Каліщук О.Д. був проведений 6 травня “Урок звитяги” з учнями 9-11 класів.
Класними керівниками 5-11 класів позакласні години на теми:”День пам’яті та примирення”,”День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та звільнення україньких міст у 2014 році”.

Всесвітній День охорони праці.

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і влади до проблем безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.
Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, з часом цей день об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя. Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200 встановлено національний День охорони праці. Він проводиться 28 квітня на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності України.
У школі пройшли різноманітні заходи: учні прийняли участь у конкурсі малюнка “Охорона праці очима дітей”, а також створили інформаційний плакат “28 квітня – Всесвітній день охорони праці”.

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у школі відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.
Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей.
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

День Землі

До Дня Землі за ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та освітньої платформи EdEra у школі проведено Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім».
На цьому уроці вчителька Бондарчук Лариса Василівна розповіла учням 6-11 класів про екологічну культуру, відповідальне споживання у контексті цілей сталого розвитку та надихнула їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату.

Тиждень початкової школи «Подорож країною НУШ»

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи «Подорож країною НУШ», який тривав з 12 по 16 квітня. У проведенні всі класи брали активну участь. Ентузіазм вчителів, їх творчий підхід, зробили цей тиждень справжнім святом для дітей. Конкурси, ігри, рухливі перерви розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен учитель показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного. Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих інтегрованих уроків, учителі довели, що вони є фахівцями своєї справи, а учні – талановиті, розумні, активні і допитливі.
Кожен день мав свою тематику.
Понеділок – станція «Математична».
Вівторок – станція «Природнича».
Середа – станція «Мовна».
Четвер – станція «Читанкова».
П’ятниця – станція «Великодня».

Всесвітній день мистецтва

Сьогодні, 15 квітня, відзначають Всесвітній день мистецтва. Цю дату для святкування обрали невипадково: саме 15 квітня народився відомий італійський художник і винахідник Леонардо Да Вінчі “Не кожна дитина може навчитися малювати, але кожну дитину можна навчити бачити прекрасне.”

Всеукраїнська акція озеленення планети

За ініціативи учнівського самоврядування педагогічний та учнівський колективи школи долучилися до Всеукраїнської акції озеленення планети, яка набула світових масштабів і суть якої полягає в тому, щоб висадити якнайбільше дерев. Сьогодні висадили фруктові саджанці дерев та кущів на території школи.
Нам не байдужий стан довкілля в Україні. В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.

З нагоди Великодня учні школи привітали воїнів ООС малюнками, листівками з найкращими побажаннями та з перемогою повернутися у рідні домівки!

Тиждень"Доброти і Милосердя"

З 12 по 16 квітня 2021 року у нашій школі пройшов тиждень “Доброти та Милосердя”.
Метою якого було розвинути у дітей відповідальність,щирість та відвертість. Виховати доброзичливість,готовність прийти на допомогу прагнення бути милосердним.

Міжнародний день спорту

6 квітня  відзначається  Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. З метою виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму, формування у них потреби ведення здорового способу життя та залучення їх до активних занять спортом і фізичною культурою, у школі були проведені спортивні змагання «Веселі старти» з учнями старших класів.

День дитячої книги

Щорічно 2 квітня відзначається День дитячої книги. Весело і цікаво пройшов він у 2 класі. Багато нового діти дізналися про книгу, власноруч виготовляли закладки до книг…

Міжнародний день птахів

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера”.
Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конференція з охорони птахів.
Учні молодших і старших класів взяли активну участь у конкурсі малюнків на асфальті “Малюнок улюбленого птаха”.

Атестація

23 березня 2021 року педагогічні працівники школи Лариса Бондарчук, Віра Мельничук, Ірина Іващук, Ірина Ніколайчук, Олена Бондарчук, Тамара Семенюк пройшли чергову атестацію. Кожен з педагогів підготував презентації з досвіду роботи. Вони продемонстрували на високому рівні володіння інноваційними технологіями та вміння застосовувати інтерактивні методи навчання. Атестація стала чинником професійного зростання педагогів школи.

Осіння виставка композицій «Дарунки пані Осені»

 
Осінь прилинула чудова, привітна,
Хоч і нема вже співочих пташок,
Але всіма вона барвами квітне
І золотий у берізки вершок.
Щедра осінь знову завітала в Україну і повноправно владарює в нашому краї.12 жовтня у нашій школі відбулася традиційна осіння виставка композицій «Дарунки пані Осені», в якій взяли участь учні 1-11 класів.Різноманіття квітів, овочів, листочків і гілочок втілилися в чудові цікаві композиції учнів школи, які підготували виставку осінніх дарів. З гілочок, насіння, гарбузів, листочків, шишок, каштанів діти створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Хоча вироби і відрізнялись між собою, але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.
Вироби кожного класу були унікальними по-своєму. Проробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.
 
Становлення української державності, інтеграція в європейське та світове співтовариство, побудова демократичного суспільства неможливі без національно свідомого громадянина, який би співвідносив свою діяльність із інтересами нації.
На території нашого закладу втановлено скульптурну композицію Божої Матері з янголами та погруддя Т.Г.Шевченка.
Духовний потенціал українського народу – це найбагатший скарб, яким володіє наша держава, наш народ.
Педагогічний колектив школи на чолі з директоркою Людмила Альонова поставив перед собою мету: задіяти цей скарб, щоб він став справжнім джерелом для виховання й навчання наших учнів.

День учнівського самоврядування

1 жовтня, напередодні Дня вчителя, відбувся День учнівського самоврядування, в ході якого старшокласники проводили уроки зі молодшими школярами.
Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка.
Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал, виявивши неабияку наполегливість і старанність.
Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.
Дітям уроки дуже сподобалися!

День Учителя

День учителя – найсвятіше, найвеличніше свято на землі.
Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти – наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.
День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 30 вересня у нашій школі відбулося свято присвячене Дню Вчителя. Діти висловилювали свою вдячність вчителям чудовими віршами,піснями,веселими сценками. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі, зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

Бабин Яр

До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру у школі відбулись заходи, які були спрямовані на вшанування пам’яті загиблих:
-проведений Національний урок до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.
-виховні години відповідної тематики, круглі столи, уроки пам’яті,перегляд відеороликів;
-створені інформаційні плакати;
-організована книжкова виставка на тему «Біль нашої пам’яті»;
Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою для понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених.
#БабинЯр #ЧервонаТочка та тегати сторінку Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”

Перший урок

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, вчителів, так і для їхніх батьків. Урок був присвячений 30-річчю Незалежності України.

Свято Першого дзвоника

  1 вересня у нашій школі уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.
У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
  День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.
  Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, співами вітали наймолодших школярів їх старші колеги.
  Також на урочисте шкільне свято завітали почесні гості школи з подарунками.
  Адміністрація, колектив та учні нашої школи висловлюють щиру подяку за благодійну допомогу, небайдуже ставлення до дітей, людяність, доброту, щедрість, безкорисливість, за увагу до проблем нашого закладу:
– співробітникам територіального управління служби судової охорони у Рівненській області;
– представникам від політичної партії «Національний корпус»;
– представникам від громадської організації «Джеббокс»;
– співробітникам компанії VITAGRO.

Свято Останнього дзвоника

Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.
Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника.Це свято безумовно стосується кожної родини, кожної людини – чи то маленької, що вперше переступає поріг школи, чи дорослої, що давно залишила шкільні стіни та торує життєвий шлях, спираючись на отримані знання. Безперечно, це свято, сповнене усмішок, пісень, квітів та дзвінкоголосих дзвоників.
На святі зібралися усі учні школи… Поруч з ними їх найрідніші люди, адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги.
Щирі слова подяки лунали педагогам, які невтомно і дбайливо опікувалися своїми вихованцями, самовіддано передавали свої знання, вміння та досвід.
Свято тривало… Звучали вітальні слова вчителів, прощальні та вдячні виступи випускників, лунали вірші від першокласників. Дзвінкими переливами покликав останній дзвінок випускників у свій клас на останній урок.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
З 13 по 21 травня в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було підвищення рівня безпеки дорожнього руху, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.
У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи :
– національний урок безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому “;
-створення інформаційних буклетів “Правила дорожнього руху”;
-виховні години та профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху;
– зустріч з працівниками національної поліції у Рівненській області на тему”Дотримання правил дорожнього руху”;
– тренінги спрямовані на запобігання ДТП;
– майстер клас з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП;
-конкурс малюнків “Безпечний рух-твій вірний друг”.

День вишиванки

Урочисто одягаю вишиванку,
Що сама з любов’ю вишивала,
Іноді ночами, часом зранку,
Полотно я хрестиком вкривала.
Вишиття моє, неначе доля,
Різнокольорове і барвисте,
В ньому колір жита й колір поля,
Волошкове небо синє й чисте.
Вишиванка-одяг особливий,
Я ношу її лише на свято,
Вона має вигляд чарівливий ,
І для мене значить так багато.
В ній і сонце, і роси краплинка,
Візерунки вишиті з душею,
Я пишаюся тим, що Українка…
І своєю рідною землею.
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
20 травня у нашій школі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
В акції взяли участь не лише учнів, а й усі педагоги школи. Протягом дня було проведено безліч заходів даної тематики: -флешмоб “Вдягни вишиванку-зроби цей день яскравим!”;
-майстер клас “Листівка до Дня вишиванки”.
-малюнок на асфальті “Вишиване диво- усміхнулось мило”.

 

Тиждень сімейно-одинного виховання " Без сім'ї немає щастя на Землі".

З 11.05 2021 р. у нашій школі розпочався тиждень сімейно- родинного виховання, під назвою” Без сім’ї немає щастя на Землі”. Метою проведення тижня є виховання сімейних цінностей, бо сімя- це місце, де започатковується життєвий досвід кожної людини. Тиждень розпочали з години спілкування: “Шануй батька та неньку, то буде тобі скрізь гладенько”, яка була проведена з учнями 1го класу вихователем Бондарчук О. І.Також був проведений урок творчості з учнями 1-6 класів по виготовленні листівок для привітання наших дорогих матусь, керівником гуртка Кондратюк О. М. У рамках тижня  для збагачення знань учнів про роль та значення мами в житті дитини, навчання їх цінувати материнську турботу та піклування, виховувати шанобливе ставлення до неї була проведена виховна година :” Без рідної матінки і сонце не гріє”, з учнями2-3 класу, вихователями Іванюк Л. В та Коблюк Л.А.;урок толерантності:” Толерантність людини- найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї”, учнями старших класів, вихователем Семенюк Т.Ф.На завершення тижня була проведена бесіда, яку провела вихователь Бобрик Т.М з учнями 5-6 класів “Міцна сім’я –могутня держава”- це невід’ємний компонент людського життя, який дарує тепло і життєвий досвід, довіру і любов, тут закладаються основи правильного, совісного життя. Пережити радість жити один для одного, підтримувати один одного, відчувати взаємопошану та взаємну відповідальність і разом долати труднощі, вміти прощати й бути вірними в любові .Де на завершення прозвучала пісня “Полька для мами”,яку виконала учениця Миколайчук С. З учнями 7-8 класів, вихователем Фесюк В.С, було проведено круглий стіл:” Батько і мати – два серця гарячих”.

Оздоровлення у школі

Учні КЗ «Вербська санаторна школа» РОР мають унікальну можливість без відриву від навчання пройти курс оздоровлення та проти рецидивного лікування. З метою попередження загострень захворювання органів травлення діти закладу у весняний та осінній періоди проходять проти рецидивне лікування, до якого додається дієтотерапія, вживання мінеральної ропи «Моршинська», синглентно-киснева пінка, а також вітамінотерапія та фітотерапія.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою ознайомлення учнів з відомими постатями та героїзмом борців за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях, а саме визначних історичних подій, що відбувались у травні, вчителем історії Каліщук О.Д. був проведений 6 травня “Урок звитяги” з учнями 9-11 класів.
Класними керівниками 5-11 класів позакласні години на теми:”День пам’яті та примирення”,”День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та звільнення україньких міст у 2014 році”.

Всесвітній День охорони праці.

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і влади до проблем безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.
Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, з часом цей день об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя. Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200 встановлено національний День охорони праці. Він проводиться 28 квітня на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності України.
У школі пройшли різноманітні заходи: учні прийняли участь у конкурсі малюнка “Охорона праці очима дітей”, а також створили інформаційний плакат “28 квітня – Всесвітній день охорони праці”.

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у школі відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.
Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей.
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

День Землі

До Дня Землі за ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та освітньої платформи EdEra у школі проведено Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім».
На цьому уроці вчителька Бондарчук Лариса Василівна розповіла учням 6-11 класів про екологічну культуру, відповідальне споживання у контексті цілей сталого розвитку та надихнула їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату.

Тиждень початкової школи «Подорож країною НУШ»

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи «Подорож країною НУШ», який тривав з 12 по 16 квітня. У проведенні всі класи брали активну участь. Ентузіазм вчителів, їх творчий підхід, зробили цей тиждень справжнім святом для дітей. Конкурси, ігри, рухливі перерви розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен учитель показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного. Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих інтегрованих уроків, учителі довели, що вони є фахівцями своєї справи, а учні – талановиті, розумні, активні і допитливі.
Кожен день мав свою тематику.
Понеділок – станція «Математична».
Вівторок – станція «Природнича».
Середа – станція «Мовна».
Четвер – станція «Читанкова».
П’ятниця – станція «Великодня».

Всесвітній день мистецтва

Сьогодні, 15 квітня, відзначають Всесвітній день мистецтва. Цю дату для святкування обрали невипадково: саме 15 квітня народився відомий італійський художник і винахідник Леонардо Да Вінчі “Не кожна дитина може навчитися малювати, але кожну дитину можна навчити бачити прекрасне.”

Всеукраїнська акція озеленення планети

За ініціативи учнівського самоврядування педагогічний та учнівський колективи школи долучилися до Всеукраїнської акції озеленення планети, яка набула світових масштабів і суть якої полягає в тому, щоб висадити якнайбільше дерев. Сьогодні висадили фруктові саджанці дерев та кущів на території школи.
Нам не байдужий стан довкілля в Україні. В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.

З нагоди Великодня учні школи привітали воїнів ООС малюнками, листівками з найкращими побажаннями та з перемогою повернутися у рідні домівки!

Тиждень"Доброти і Милосердя"

З 12 по 16 квітня 2021 року у нашій школі пройшов тиждень “Доброти та Милосердя”.
Метою якого було розвинути у дітей відповідальність,щирість та відвертість. Виховати доброзичливість,готовність прийти на допомогу прагнення бути милосердним.

Міжнародний день спорту

6 квітня  відзначається  Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. З метою виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму, формування у них потреби ведення здорового способу життя та залучення їх до активних занять спортом і фізичною культурою, у школі були проведені спортивні змагання «Веселі старти» з учнями старших класів.

День дитячої книги

Щорічно 2 квітня відзначається День дитячої книги. Весело і цікаво пройшов він у 2 класі. Багато нового діти дізналися про книгу, власноруч виготовляли закладки до книг…

Міжнародний день птахів

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера”.
Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конференція з охорони птахів.
Учні молодших і старших класів взяли активну участь у конкурсі малюнків на асфальті “Малюнок улюбленого птаха”.

Атестація

23 березня 2021 року педагогічні працівники школи Лариса Бондарчук, Віра Мельничук, Ірина Іващук, Ірина Ніколайчук, Олена Бондарчук, Тамара Семенюк пройшли чергову атестацію. Кожен з педагогів підготував презентації з досвіду роботи. Вони продемонстрували на високому рівні володіння інноваційними технологіями та вміння застосовувати інтерактивні методи навчання. Атестація стала чинником професійного зростання педагогів школи.

 Річниця з дня народження Шевченка

Перші весняні дні для шанувальників  літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поезію, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне. Традиційно на початку березня в нашій школі проходять заходи до річниці з дня народження Шевченка, присвячені його великому творчому шляху. Вчителі та вихователі школи провели тематичні уроки, бесіди, літературні читання, КВК, конкурс ілюстрацій до творів Кобзаря.

Тиждень хімії

1- 5 березня 2021р. у Вербській санаторній школі проходив Тиждень хімії.Під девізом

«Істина відкривається лише

тому, хто її розшукує.»  (Менделєєв )

Відбувся «Хімічний квест» для учнів 7-9 класів. Першими до фінішу прийшли  семикласники. «Кмітлива хімія» – це конкурсна гра для учнів 8-9 класів. Команді 8 класу не вистачило одного балу для перемоги.

День четвертий . Експериментальний. Антонюк Михайло та Степанюк Назар    знайомили учнів молодших  класів з  Країною речовин – Хімією

«Чудеса без чудес»

Свято - 8 березня

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня цікаво, тепло, весело пройшло свято у нашій школі. Лунали слова-привітання рідним матусям, вчителям та всім працівникам школи.
Звучали пісні, вірші та цікаві і смішні інсценування.
Учні зі сцени дарували всім присутнім жінкам і дівчатам море теплих і зворушливих слів, сповнених любові.
Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Тиждень математики і фізики

Проведення предметних тижнів стало доброю традицією у нашій школі . Тиждень математики проходить у лютому кожного року. У підготовці приймають участь як вчителі предметники, так і учні. Заздалегідь продумується план проведення тиждень з урахуванням вікових і психологічних особливостей розвитку учнів. Під час проведення позакласна робота проявляється у всьому своєму різноманітті.
З 22.02 – 26.02 проходив тиждень математики і фізики.
На час проведення природничо-математичної декади, школа перетворилась на «Чарівне містечко» із своїми майданами, вулицями, перехрестями, зупинками. «Прогулюючись містом», учні мали змогу не просто спостерігати яскраві назви частин міста, а і потренувати свій розум, та ще й заробити додаткові бали для своїх класів.

День народження Лесі Українки

До 150- річчя з дня народження Лесі Українки в школі відбулось літературне свято, де члени драматичного гуртка ” Берегиня” запропонували глядачам свій творчий доробок: учні 11 класу Гамага Софія та Михальчук Іван зіграли ролі Мавки і Лукаша із драми-феєрії “Лісова пісня”, а педагоги школи разом із старшокласиками Степанчуком Максимом і Михайлом Антонюком представили на суд глядачам театральну постановку за драмою ” Бояриня”, в якій геніальна письменниця розповіла про трагічну сторінку в історії нашої країни17 століття – період Руїни, період національного зрадництва та пасивності, що так актуально звучить і в наш час.

Світ професій

З метою забезпечення умов для життєвого і професійного самовизначення учнів,формування готовності до свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією у школі з 22.02.21р. по 26.02.21р. пройшов Тиждень профорієнтації під назвою “За нами майбутнє” в рамках якого були проведені різноманітні заходи:
– зустріч з викладачами Дубенського вищого художнього професійно-технічного училища ;
– гра-подорож “Мандрівника у світ професій”(1-3кл.);
– вікторина “Назву професії відгадай та собі майбутнє вибирай”(4-5кл.);
– фотоколаж “Професії моїх батьків”(5-8кл);
– розмова за круглим столом “Вибір професії- карта життя”(9-11кл.);
– конкурс малюнків “Мої мрії”(7-11кл.).

День пам’яті героїв Небесної сотні.

20 лютого – День пам’яті героїв Небесної сотні. Учні нашої школи долучилися до Всесвітньої тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Напередодні у навчальному закладі відбувся майстер-клас з виготовлення паперових витинанок у формі ангелів. Сьогодні школярі розвішали паперові фігурки на території шкільного подвір’я у пам’ять про Героїв Небесної Сотні. Окрім цього були проведені: година скорботи” Небесна сотня в наших серцях”; виховна година “Небесна сотня у вирій полетіла”,відбулася виставка дитячих малюнків до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Свято Стрітення

Свято Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні, – не лише церковне. З ним пов’язано багато народних вірувань, де цього дня – 15 лютого – зима зустрічається з весною. У цей день у церквах освячували свічки, і дбайливо берегли їх  протягом року та часто використовували як лікувальний засіб. Посвячені на Стрітення свічки – «громички» – запалювали і ставили перед образами під час грози, щоб оберегти людей і худобу від грому. З метою відродження та підтримання українських традицій у школі пройшов майстер-клас “Стрітенська свічка”, де учні навчилися оформляти та прикрашати Стрітенські свічки.

14 лютого - День Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина. День,коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття- про кохання. У цей лютневий холодний день на душі тепло, як ніколи, а повітря заполонили почуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги рідним, потурбуватися про близьких та друзів.

У нашій школі відбулися заходи присвячені цьому дню: конкурсні змагання між командами “Купідон”(8кл.) і “Серце”(7кл.),які були насичені оригінальними жартами, веселими конкурсами; вихована година “Краса та велич юнацького кохання”;пройшла виставка валентинок, де учні мали можливість намалювати малюнки і створити свою оригінальну валентинку.

День пам'яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Історія знає багато жертв в ім’я ідеї, але аналогічної Крутам не було. Їх було триста- молодих борців за волю. З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїну сторінку в історію українського визвольного руху, 29 січня у школі було проведені такі заходи: інформаційна експозиція “Вона-наша мрія, соборна, вільна Україна “; вечір пам’яті “Понад Кутами вічність у сурми сурмить”; урок пам’яті “Бій під Крутами-сходинка до Соборності України”; година спілкування “Герої Крут не вмруть”; карткова гра “100 облич Української республіки”; екскурсія у шкільний музей.

Свято Нового Року

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. Діти, одягнені в яскраві карнавальні костюми, радо зустрічали Діда Мороза і Снігуроньку, отримували подарунки, танцювали та раділи Новому року. Школярі весело провели час: змагались у конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи. 30 грудня у школі був проведений новорічний ранок «Новорічні пригоди» для учнів 1-6 класів та вечір для 7-11 класів. Діти разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, конкурсами, піснями та хороводами, іграми та танцями. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки..

Свято Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

18 грудня до учнів нашої школи завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні підготували театралізоване дійство «Миколая всі чекають» Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Тиждень народознавства

Сьогодні ми повертаємось до забутого, відроджуючи, пробуджуючи до життя національні традиції, національний дух нашого народу. Починати цю роботу необхідно з раннього віку в сім’ї, в дошкільному закладі, у школі.
Зберегти та примножити традиції нашого народу, формувати у вихованців школи уміння свято зберігати сторінки історії свого краю, виховання любові до отчої землі, до рідного народу, до материнської пісні та народної культури – така мета Тижня народознавства, який проходить у школі з 14 грудня.

Екскурсія молодших школярів до шкільного музею-кімнати “Світлиця” в рамках Тижня народознавства

Майстер-клас з виготовлення “Ляльки-мотанки” проводить керівник гуртка Кондратюк Оксана Михайлівна.

В рамках Тижня народознавства з учнями 7-8 класів вихователь Кошицька Марія Іванівна провела вікторину “Народознавче лото”, а вихователь Семенюк Тамара Феодосіївна з учнями 9-11 класів – етнографічну експедицію “Кулінарні смаки наших предків”.

Творча майстерня “Виготовлення новорічних іграшок”

Андріївські вечорниці

Напередодні свята Андрія у школі пройшли Українські вечорниці.

Посвята в першокласники

Сьогодні у нашій школі відбулося особливе свято – ми приймали в сім’ю наймолодших школярів – першокласників! Тепер із звичайних хлопчиків і дівчаток вони усі перетворились на справжніх учнів нашої школи.
У своєму класі кожний з них буде отримувати подарунки. Але це не цукерки, не тістечка, це — знання.
Ми бажаємо вам, наші першокласники, стати справжніми чарівниками Країни Знань. Зростайте здоровими, чесними, слухняними і дружніми , трудолюбивими, щоб портфелики були важкими тільки від хороших оцінок.
Успіхів вам! Нехай шкільні роки стануть щасливими у вашому житті.
Дорогі діти ! Любіть свою школу та будьте гарними учнями. Нехай пишаються вами батьки, вчителі, наша рідна країна – Україна.

Вивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових успішної людини.  Знання іноземних мов свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. З 30 листопада по 4 грудня в нашій школі проходив тиждень іноземних мов. Проведення предметного тижня є складовою частиною освітнього процесу і сприяє підвищенню рівня знань здобувачів освіти і розвитку в них інтересу до вивчення іноземної мови, їх творчих здібностей. В понеділок здобувачі освіти були ознайомлені з планом тижня розгадували кросворди з англійської та німецької мов та шукали до іноземних прислів’їв аналоги українською мовою. У вівторок був проведений позакласний захід ”  Wir sind gleich, we are different, we are together”, який мав на меті розповісти про сучасне значення англійської та німецької мов. У середу здобувачі освіти мали змогу самостійно створити виставку « English around us». З метою підвищення мотивації до навчання та створення умов для самостійної роботи, для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення іноземних мов демонструвалися відеофільми різної складності. У четвер між здобувачами освіти 10 та 11 класів була проведена вікторина «Schlacht der Riesen». Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички здобувачів освіти з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір здобувачів освіти, розвивати інтелектуальні здібності  за допомогою гри. Здобувачі освіти із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Переміг у цьому змаганні 10 клас.  У п’ятницю у  початкових класах було свято «Happy English». Мета даного конкурсу – зацікавити  дітей у вивченні англійської мови,залучити їх до виконання творчих завдань .

   26 листопада у нашій школі пройшли заходи присвячені памяті жертв голодомору в Україні 1932-1933років. Учні долучилися до виготовлення колосків і свічок пам’яті; створені плакатів, малюнків; прийняли участь у акції «Незабудки памяті».

   По класах були проведені класні години до Дня памяті жертв голодомору.

Радіодиктант

        До написання ювілейного радіодиктанту національної єдності з нагоди Дня писемності та мови долучились учні старших класів та педагоги. Це знакова подія, яка заряджає енергією, духовністю і натхненням. Диктант щороку об’єднує навколо нашої рідної мови мільйони українців з усього світу. Адже українська мова неперевершена, витончена та мелодійна. Це наш культурний скарб, який ми маємо цінувати та оберігати. Хай дзвінко лунає українська мова в наших серцях.

Конкурс-виставка осінніх композицій Золота осінь

  За вікнами осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д.

     Щорічно в нашій школі проходить конкурс-виставка осінніх композицій «Золота осінь» серед учнів 1-11 класів. На виставці, яка відбулася 2 жовтня 2020 року були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників.      Учні з натхненням підійшли до створення композицій. Поробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні фрукти, овочі та квіти перетворити на справжні шедеври. За підсумками конкурсу серед учнів 1-11 класів журі відзначило роботи:
“Осіння симфонія “;(11 кл.);”Овочева родина&quot”(10 кл.) ;”Осанна осені…”(8кл.);
“Осіння фантазія”;(5кл.); “Класна сім`я”(6 кл.); “Осінній топіарій”(2-3кл.);
“Міньйони”;(9кл.).
     Дякуємо всім за участь у виставці, готуючись до якого можна проявити свої осінні фантазії, уміння в поробках з природного матеріалу та насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів.

День учнівського самоврядування

       2 жовтня в школі пройшов День учнівського самоврядування. Учні 9- 11 класів проводили уроки, перейняли на себе обов’язки адміністрації та педагогів . За підсумками проведеного заходу відбувся обмін думками між дорослими та дітьми. Останні дійшли висновку, що вони розуміють всю складність вчительської праці. В подальшому обіцяли бути більш стриманими у своїй поведінці та знаходити компроміси у спілкуванні.

День працівників освіти

     В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. Тому День працівників освіти  – це особливе свято.
     Традиційно у цей день у школі пройшов концерт «Вчительська осінь». Головними учасниками дійства стали учні, які привітали вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими квітами. Всі класи дарували для них тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки, робили пародії, розповідали смішні історії про вчителів, а от молодші школярі порадували  своїми  цікавими привітаннями – віршиками. Учні 11класу вирішили трішечки пожартувати та підготували гумористичне інтерв`ю , в якому дізналися про що мріють вчителі.

     Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів.

                               У нашім раю на землі

                               Нічого кращого немає,

                               Як тая мати молодая

                               З своїм дитяточком малим.

    Ці слова вічні, як вічне слово “МАМА”. Скільки спогадів і тепла, любові і радощів таїть воно. Бо це слово називає людину, яка завжди наймиліша, найкраща, найдобріша, найближча і ще тисячі най… І нині є СВЯТО МАТЕРІ!

Вітаємо усіх матусь! Бажаємо, щоб Вас завжди оточували турботою близькі люди, щоб кожен день починався з усмішки і щоб Ви були по-справжньому щасливими!

 

 

Вшанування пам'яті Чорнобильської катастрофи

    26 квітня  є Днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.  Учні нашої школи пригадали ті трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, вшанували тих, хто  не вагаючись віддав своє життя за майбутнє мільйонів людей.

Конкурс малюнків до Великодня

    З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.
    Тож  саме з метою ознайомити  учнів з народними традиціями та святами через фольклор та народознавство; виховувати почуття причетності до прадавньої культури нашого народу  учням 7 класу  був запропонований  конкурс  виготовлення  великодніх писанок,малюнків  тощо .  
    Свої уявлення про Великодні свята семикласники виразили у малюнках.   

Вироби своїми руками

    Щороку всі люди з нетерпінням чекають свята -світлого Христового Воскресіння.Така чудова подія відзначається в прекрасний і барвистий період,коли весна вступає в свої законні права і вся природа прокидається від зимової сплячки наливаючись найрізноманітнішими квітами і їх відтінками.Діти молодших класів нашої школи,створили у своїх будинках святкову атмосферу,зробивши такі чудові вироби своїми руками,наповнивши їх турботою і любов’ю,і передали цю частинку любові вам.

Великодня писанка

     Жодне свято не освячене такою таємничестю, як Великдень. Одним із атрибутів Великодня, є писанка. Писанка – це символ самої України, наш добрий оберіг від усього лихого. Писанки з усієї України відрізняються різноманітністю візерунків і кольорів. У кожній є елементи малюнка, де закодовані якісь образи-символи. Найчастіше українці використовують символ зірки, хреста, сонця. Кожен з них має своє значення, наприклад, зірка символізує любов, хрест – символ Всесвіту, чотирьох частин світу, а сонце – Бог світла. Великий Кобзар порівнював із писанкою мальовничі куточки нашої України:                        
Село і серце одпочине
Село на нашій Україні
Неначе писанка село…
     Для того, щоб зберегти українські традиції, учні 5 класу намалювали писанки.
     То ж давайте будемо підтримувати традиції, не зважаючи на ці обставини, які відбуваються у світі.

Міжнародний день братів та сестер

      10 квітня відзначається Міжнародний день братів та сестер. Це так чудово, коли є з ким ділити свої дитячі радощі й печалі, просити поради і відчувати рідне плече. Немає нікого ріднішого і ближчого за брата чи сестру, адже брат завжди береже сестру, а сестра – це вічна опіка брата. Отож, живіть завжди в злагоді, дружбі та любові! Підтримуйте один одного і станьте надійною опорою!

Всесвітній день здоров'я

     7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.
     Діти – майбутнє нашої нації. Саме їм належить важлива роль у розбудові нашої держави.  А що потрібно для цього? Ну звичайно ж, в першу чергу здоров’я!  
     Учні 8 класу Вербської санаторної школи І-ІІІ ступенів, створили власний відеоролик про здоров’я, у якому передали мудрі закони вічного єднання душі і тіла.

Акція "Посади дерево"

     Традиційно, кожної весни вчительський та учнівський колективи Вербської санаторної  ЗОШ І-ІІІ ступенів активно включається в роботу над пришкільними ділянками. Передує цьому організаційно-підготовча робота : затвердження ділянок за кожним класом, визначення термінів і обсягу робіт, тощо. Незавадила  нам цього зробити і пандемія  короновірусу.
     Учні  7 класу  провели акцію з висадження свого дерева у себе на власних ділянках.
     Метою акції є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень. Дерева будуть рости і приносити радість оточуючим.
     Народна мудрість говорить, що якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. Кожен з нас хоче жити серед краси, яка, крім естетичного задоволення, приносить користь. Дерева очищують повітря, яким ми дихаємо, слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки. 

Флешмоб "Все буде добре"

     Флешмоб під назвою «Все буде добре» з’явився в Італії. Там його започаткували діти з української діаспори. Метою цієї ініціативи є загальна підтримка в часи пандемії коронавірусу та вдячність медикам за їхню важку роботу.
     Учні 8 класу Вербської санаторної школи І-ІІІ ст. приєдналися до цього дитячого флешмобу.  Своїми малюнками діти у кольорах висловлюють підтримку і сподівання на те, що все погане минеться. Шляхом цієї ініціативи вони хочуть запустити хвилю позитиву і додати фарб у тій ситуації, яка склалася в країні. На кожній з робіт учні яскравими кольорами написали: «Все буде добре». 

Карантин продовжено до 11 травня

  Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
  “Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy.
  Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – http://mon-covid19.info
Докладніше: bit.ly/2KnQjca

Міжнародний день дитячої книги

     Любов до книги розпочинається з дитинства і супроводжує людину протягом усього життя: перші книги – казки, розмальовки, вірші.
     Дитячі книжки – енциклопедія всього цікавого, радісного і важливого, що тільки буває в світі. Улюблені книги стають нам справжніми друзями: з ними не  хочемо розлучатися, до них звикаєш, з ними радишся.
     2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.
     Молодші учні нашої школи також долучилися до святкування цього дня, і охоче показали та  розповіли про свою улюблену книгу. 

Колаж "Краса мого села"

       Для кожної людини є важливим і незабутнім те місце, де вона народилася та проживає, де проходять хвилини щастя і невдач, де крізь терни вона іде до своєї мети, проходячи через “ирій” – дитинство !
       У серці кожної української дитини завжди житиме той яскравий вогник, який дарує їй спогади про своє минуле,  своє походження! Для того, щоб показати свій рідний куточок, учні школи дистанційно взяли участь у створенні колажу “Краса мого села”, де кожен з них мав змогу поділитися своїм дитинством, своїми спогадами! 

УВАГА! КАРАНТИН! 

 Шановні батьки!

            Доводимо до вашого відома, що з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року призупинено освітній процес. Подальшу інформацію щодо організації дистанційного навчання в цей період ви отримаєте з офіційних джерел школи та через класних керівників.   Під час карантину бережіть своє здоров'я! Дотримуйтесь профілактичних заходів! 

ЇЇ величність жінка…

     З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками. У переддень свята особливими рядками, сповненими любові, тепла і поваги звучали найщиріші вітання від учнів у їх усмішках, піснях, віршах, танцях. Першими порадували своїми привітаннями та виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Своїми виступами діти бажали рідним та усім жінкам щастя, радості, спокою, здоров’я, терпіння, весни в природі й у душі. Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Цей день був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Небесна Сотня у наших серцях!

   Їх називали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вчителем історії Сіранчук І. О. було проведено лінійку-реквієм “Герої не вмирають” для учнів 5 – 11 класів. В рамках заходу вчитель використовувала фото – і відеоматеріали, що дало змогу дітям поринути у ті події Майдану, Єврореволюції або Революції гідності, як її називають у народі, зрозуміти Героїв, які захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи, європейське майбутнє України, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Урочисто-сумні стрічки віршів, зворушливі музичні композиції не залишили байдужими нікого з присутніх. Хвилина мовчання… Свічки пам’яті…

Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг


“Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До Украіни -неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й наснагу іти до вільного життя.
Україно, соборно державо, сонценосно колиско моя”.

    З метою ознайомлення учнів з історією Дня Соборності України, поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення, формування рис громадянина Української держави; пробудження інтересу до вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; розвивання поваги до рідної землі, історичного минулого нашої країни; виховання патріотизму, в нашому закладі проведено виховний захід “Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг” для учнів 5 – 11 класів. В рамках якого діти дізналися про історію виникнення свята – Дня Соборності України, познайомилися з історичними фактами про Україну, переглянули відеоматеріал про становлення соборності України, зрозуміли історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної соборної української держави. По завершенню заходу всі учасники взявшись за руки, утворили живий ланцюг на згадку про прийняття Акту Злуки.

Права на обов’язки учасників зовнішнього незалежного оцінювання визначено 

Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

  1. Учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право на:

1) доступ до інформації про:

  • програми зовнішнього оцінювання;
  • форми завдань сертифікаційних робіт;
  • строки та порядок проведення зовнішнього оцінювання;
  • час і місце проведення зовнішнього оцінювання;
  • використання в пунктах зовнішнього оцінювання технічних пристроїв, необхідних для здійснення контролю за проведенням зовнішнього оцінювання;
  • порядок визначення, спосіб та час офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання;

2) виконання сертифікаційних робіт, розроблених згідно з програмами зовнішнього оцінювання, затвердженими наказами Міністерства освіти і науки України;

3) проходження зовнішнього оцінювання з установленої Міністерством освіти і науки України кількості навчальних предметів;

4) ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення зовнішнього оцінювання;

5) безпечні умови під час проходження зовнішнього оцінювання;

6) отримання безкоштовної медичної допомоги в пункті зовнішнього оцінювання (у разі потреби);

7) оскарження процедури проведення та результатів зовнішнього оцінювання (апеляцію);

8) ознайомлення зі своєю сертифікаційною роботою після оголошення результатів зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета, отримання засвідченої копії такої роботи.

  1. Учасник зовнішнього оцінювання зобов’язаний:

1) ознайомитися Порядком, дотримуватися його вимог;

2) своєчасно прибути до пункту зовнішнього оцінювання із сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання і документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні (серія (за наявності) та номер якого вказані в Сертифікаті), а у разі, якщо такий документ було визнано недійсним (у тому числі у зв’язку із втратою, обміном, скасуванням, закінченням терміну дії), – іншим документом, що посвідчує особу;

3) ввічливо ставитися до учасників зовнішнього оцінювання і працівників пункту зовнішнього оцінювання;

4) виконувати вказівки та вимоги працівників пункту зовнішнього оцінювання щодо процедури проходження зовнішнього оцінювання;

5) після завершення часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, повернути матеріали зовнішнього оцінювання (крім зошита із завданнями сертифікаційної роботи) працівникам пункту зовнішнього оцінювання;

6) виконувати сертифікаційну роботу на робочому місці, визначеному Українським центром;

7) виконувати та оформляти сертифікаційну роботу згідно з правилами, зазначеними в зошиті із завданнями;

8) до виходу з пункту зовнішнього оцінювання надати уповноваженій особі Українського центру оцінювання якості освіти (далі – уповноважена особа Українського центру) Сертифікат для проставляння відмітки про проходження зовнішнього оцінювання.

  1. Учаснику зовнішнього оцінювання забороняється:

1) приносити до пункту зовнішнього оцінювання небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини;

2) використовувати в пункті зовнішнього оцінювання та мати при собі або на своєму робочому місці протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник зовнішнього оцінювання повинен повідомити працівникам пункту зовнішнього оцінювання до початку виконання роботи);

3) протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи:

  • заважати іншим учасникам зовнішнього оцінювання виконувати роботу;
  • спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником зовнішнього оцінювання під час виконання сертифікаційної роботи;
  • списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника зовнішнього оцінювання;
  • виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей;

4) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт зовнішнього оцінювання, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;

5) персоналізувати сертифікаційну роботу.

  1. У разі порушення однієї або кількох вимог, передбачених підпунктами 3, 4 пункту 2, підпунктами 1 – 4 пункту 3, учасник зовнішнього оцінювання за вимогою осіб, відповідальних за організацію та проведення зовнішнього оцінювання, має повернути їм матеріали зовнішнього оцінювання та залишити пункт зовнішнього оцінювання.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.

Результати зовнішнього оцінювання використовуються:

  • для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;
  • як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;
  • для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

Результати з певного навчального предмета визначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів – для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів – для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.

Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.

Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

 

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО-2020

ПРОГРАМИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

http://testportal.gov.ua/zno-2020/

ПРОБНЕ ЗНО-2020:

ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

Новий рік

Час летить дуже швидко і ось вже знову наближається одне з головних свят. Новий рік – свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. Ось і в нашій школі відбулося новорічне свято. Всі учні з нетерпінням чекали коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки прикрашеної
дітьми. Учні від класу підготували цікаві номери. Вишукані новорічні костюми, гарний настрій , відчуття чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2020 рік.

Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс усім щедрий дядько Новий рік!

Ходить по світу Миколай

       19 грудня – довгожданий день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають  діти. З метою  виховання в учнів любові до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяння розвиткові творчих здібностей дітей, викликання бажання берегти свою національну культуру відбулося театралізоване дійство  “Ходить по світу Миколай”.  Вихованці порадували глядачів цікавим, захоплюючим виступом, яскравими костюмами, тематичними  піснями, сюжетними хореографічними композиціями. На свято завітав і сам святий Миколай.  Він привітав дітей, дав їм свої настанови.


Андріївські вечорниці

     3 давніх-давен 13 грудня Україна святкує День святого Андрія Первозваного. Вечір напередодні свята вважався чарівним, а ніч – доленосною. Традиційні вечорниці відбулися у нашому закладі. Відкрилося дійство зустріччю господині з дівчатами, які співали, розпитували про свято. У ролі дівчат виступили Воляник Тетяна, Станкевич Христина, Трофімчук Марія, Ільницька Вікторія, Степанчук Богдана, Герасименко Каміла. Щойно дівчата почали ворожити на свою дівочу долю з допомогою чобітків,  до
світлиці постукали хлопці. З веселими жартами дівчата нарешті впустили їх до оселі. Хлопці (Антонюк Михайло, Вознюк Мирослав, Степанчук Максим, Бойчук Олександр, Михальчук Іван, Гончарук Максим) співали українських народних пісень, жартували, смакували варениками. Цього вечора перед учнями були відтворені звичаї та традиції нашого народу.

Урок пам’яті “Не повториться, біль душі…”

       25 листопада в нашій школі було проведено урок пам’яті “Ця хлібина остання…”, з метою  вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років; виховання в учнів особистісних рис громадянина України. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку. Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів на очах з’являлися сльози. Також шкільним бібліотекарем Белік М. В. підготовлено книжкову виставку літератури “Трагедія голоду”. Усі присутні вшанували пам'ять усіх, хто не пережив ті страшні роки,  хвилиною мовчання.

           Вивчення іноземних мов у сучасному світі – це одна з найважливіших складових сучасної  успішної людини. На даний час мільйони людей у всьому світі вивчають іноземні мови. Знання іноземних мов свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. У нашій школі з25.11 по 29.11 був проведений тиждень іноземних мов. Метою проведення тижня іноземних мов є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках німецької та англійської мов, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховування інтересу до вивчення іноземних мов. Протягом тижня учні активно працювали, брали участь у різних вікторинах,  розгадували кросворди, виконували різні цікаві завдання та намагалися бути кращими. З метою підвищення мотивації до навчання учнів та створення умов для самостійної роботи, для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської та німецької мов у кабінеті демонструвалися відеофільми різної складності,після перегляду яких діти виконували різнорівневі завдання. Наші учні проявили себе з найкращої сторони у інсценізації казки « Aschenputtel» німецькою мовою, ми немов побували  у королівському палаці, спостерігаючи за захопливим дійством наших акторів. Учні початкових класів також були маленькими акторами, не лише активно грали свої ролі, а й розгадували загадки, розказували вірші англійською мовою.  Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземних мов та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Осінь - чарівниця

     Осінь – це час достигання плодів, час збору врожаю, час заготівлі запасів на зиму. З настанням осені з’являється величезна кількість природного матеріалу, з якого можна зробити цікаві та оригінальні вироби своїми руками. Щорічно в нашій школі проводиться конкурс-виставка осінніх композицій та свято на якому вшановують осінь-чарівницю. Учні з натхненням підійшли до створення композицій. Вражає різноманітність природного матеріалу і фантазія учасників. Отже, журі розподілило місця таким чином: I місце – 7 клас, II місце – 11,5 класи, III – 6,9 класи.

Виставка « Різнобарвна осінь» гуртка «Довосвіт» для конкурсу осінніх композицій.

      Ця національна подія не оминула і наших учнів! Сьогодні 08 листопада 2019 року наші  учні  приєдналися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Брейн-ринг "Ліга розумників"

     20 жовтня вихованці нашого закладу взяли участь в змаганні «Ліга розумників» між закладами освіти. Веселий настрій і дружню атмосферу для учнів створили
члени громадської організації «Ротаракт- клуб» . В ході заходу були різноманітні ринги, такі як: читацький, географічний, спортивний, музичний, ринг «Флора і
фауна», «Назви героя за малюнком» та інші. Учасники проявляли креативність, знання та кмітливість. На підсумковому етапі дітей нагородили пам’ятними подарунками та солодощами. Всі учасники змагання залишились задоволені.

Урок мужності “Україна понад усе!”

      10.10.2019 року було проведено урок мужності “Україна понад усе!”, присвячений Дню захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в День святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Зараз в боях за Україну на Сході борються сини і дочки сьогодення, серед них Андрій і Сергій Кравчуки. В переддень свята завітав до учнів сержант медичної служби 47-ї дорожньо-комендантської бригади Кравчук Сергій Іванович. Зустріч відбулася в теплій атмосфері. Діти змогли отримати відповіді на всі свої запитання, переглянути презентацію про родину Кравчуків “Фронтовими дорогами моєї родини” та покуштувати “сухий пайок” сучасного українського бійця. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за вільну Україну. Учні  передали  листи для військових, які перебувають на передовій з побажаннями повернутися живими, здоровими  та з перемогою.

       08.10.2019 р. спеціалістами обласного та Дубенського районного центру соціальної служби для дітей та молоді було проведено бесіду з елементами тренінгу “Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі” для старшокласників. Представник з НСНС Пелех Р. Р. ознайомив дітей із основними правилами безпеки життєдіяльності.

Доземний уклін, дорогі вчителі!

За любов до рідної землі, спасибі, дорогі учителі
Із безлічі професій на Землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити, –
Є головна, як віщий, сущий хліб,
І назва цій професії – Учитель!


        З нагоди Дня вчителя було проведено святковий концерт “Доземний уклін, дорогі вчителі!” Діти звернулися зі словами подяки: одні співали, інші танцювали, а от учні 2-3  класів порадували  своїми  цікавими привітаннями – віршиками. Директор школи Віталій Петрович Альонов привітав  всіх педагогів зі святом і подякував  за самовіддану працю та вірність обраній професії.  Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого наставника, який уміло передає свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителя – бачити у своїх учнях продовження себе.
        У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, митець – у своїх творах, а вчитель – у думках і справах учнів. Учитель живе, доки його пам’ятають учні, учитель молодий, доки він оточений учнями, учитель вічний – допоки живе рід людський.

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

     16 вересня стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Розпочався він з тренінгових занять, проведених практичним психологом Ніколайчук І. Д. серед учнів 7-8 класів. На цих заняттях учні знайомилися з поняттями “булінг” і його структурою, інформацією про закони, що захищають жертву. Виховували почуття емпатії та переживання до дитини, що зазнає насильства. Шукали шляхи виходу зі складної ситуації та формували навички відповідальної та безпечної поведінки.  Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей. Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі старшим
інспектором сектору  ювенальної превенції ВП ГУНП, капітаном поліції Вжош М. М. було проведено інформаційно-профілактичну бесіду для учнів нашої школи  на тему “STOP БУЛІНГ”. Саме це явище розвивали і учні 5-6 класів за допомогою спеціальних вправ та перегляду тематичних мультфільмів з сумісним обговоренням.

Учасники дорожнього руху

         Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватись певних правил поведінки, необережність часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а навіть й життя. Вихователями початкових класів Коблюк Л. А. та Грановською І. А. було проведено урок- екскурсію вулицями села “Учасники дорожнього руху. Навіщо потрібні правила дорожнього руху?” Маленьких пішоходів ознайомили з типами доріг, з дорожніми знаками; дали уявлення про дорожню розмітку; практично навчали користуватися дорожніми знаками в селі, за межами населеного пункту. На закріплення було проведено гру “Сигнал” за допомогою якої учні збагатили свої знання про світлофор та його призначення. Діти із зацікавленістю сприйняли та освоїли даний матеріал та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

                          Свято першого дзвоника

                                                                                               Вересень панує вже довкола
                                                                                               Наче той художник-чарівник.
                                                                                               Добрий день, наша найкраща школо!
                                                                                               Починається новий навчальний рік!
Свято Першого дзвоника є визначним, радісним та особливим святом, адже це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. У нашій школі прозвучав перший дзвінок, який закликав всіх до школи пізнавати науки глибоке знання. Роки навчання – найкращі в нашому житті, тому що саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо нові шляхи та народжуємо нові мрії і події. І саме в цей день, кожного року на шкільній квіточці з’являється нова пелюсточка – дзвінкоголосий перший клас, якого кличе вересень до школи. Перший дзвоник для них – це хвилююча подія, бо вони вперше переступають поріг шкільної країни дитячих мрій. 

Останній дзвоник

Весело всміхається травень
бо скінчилась навчання пора
і зібралась на дзвоник останній
вся весела шкільна дітвора.

      Ось і настала хвилююча мить…У нашій школі прозвучав останній дзвінок. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – це все передає дійсність цього свята. Радість та смуток переповнюють серця випускників, адже сьогодні для них пролунав дзвінок прощальною мелодією в рідній школі. Також наша школа долучилася до екологічного флешмобу, замість запуску повітряних кульок випускники посадили дерево, намагаючись ввести нову традицію: висаджувати дерева в школі на згадку про себе, про свій клас.

        Участь у фестивалі-конкурсі художньої творчості “З вірою в майбутнє”. 17.05.2019 р. учні нашого закладу взяли участь у заключному етапі XVI обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості “З вірою в майбутнє” серед вихованців інтернатних закладів, який цьогоріч проходив у Дубно. Для кожної дитини участь у фестивалі є справжнім випробуванням творчих сил, розкриттям таланту, індивідуальності та творчого потенціалу. Учні школи виконували танець “Чоботар” (керівник– М. Вознюк). Вихованці були нагороджені дипломом  Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, отримали солодощі від гостей фестивалю та благодійників.

І живуть у пам’яті народу …

  І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій

Як зіницю ока, берегти.

       Сьогодні Україна вшановує пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни, усіх, хто витримав нелюдську ношу війни. До Дня пам’яті та примирення, Дня  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  та 75ї річниці вигнання нацистів з України  учні школи взяли участь в  урочистому  мітингу  та покладанні  квітів до пам’ятника Невідомому Солдату та могил загиблих воїнів. Назавжди залишаться в пам’яті та історії нашого народу героїчне минуле, велич духу та мужність наших дідів та прадідів, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Україна втратила у війні мільйони своїх синів та дочок. Сьогодні історія знову повторюється – кращі сини нашого народу захищають Батьківщину.

Великодні композиції

       Наближається радісне і довгоочікуване свято – Великдень. На Великдень можна робити і дарувати маленькі великодні подарунки, зроблені своїми руками: великодні  кошики з декоративними яйцями, паски та сувеніри. Робота в гуртку “Умілі руки” – прекрасний засіб для розвитку творчості, розумових здібностей, естетичного смаку. Вихованці гуртка (керівник – Савицька І.А.) працювали над виготовленням пасхальних коробок та сувенірів, адже Великдень вважається одним із самих добрих і значущих свят, тому у нашому навчальному закладі не обходять його стороною.

День цивільного захисту

        18 квітня пройшов День цивільного захисту, метою якого було  закріплення теоретичних знань й практичних навичок під час дій  у надзвичайних ситуаціях та екстремальних умовах, виховання в учнів упевненості, формування в них здатності чітко й організовано діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій та вміння захистити своє життя й здоров’я. Класними керівниками було проведено тематичні години спілкування та організовано перегляд учнями навчальних мультфільмів та фільмів. 

II етап XVI фестивалю – конкурсу художньої творчості “З вірою в майбутнє”.

Творчість дитяча – сонцем горить,

Творчість дитяча – зіркою сяє,

Творчість дитяча –  хвилююча мить,

Мов квітка чудова у травах палає.

 

     16.03.2019 р. в нашій школі відбувся  II етап XVI фестивалю – конкурсу художньої творчості “З вірою в майбутнє” серед вихованців Дубенської спеціальної ЗОШінтернат ІІІ ст. та  Вербської санаторної ЗОШінтернат ІІІІ ст. Фестивальконкурс  вразив, зворушив, розчулив і вкотре – прозвучав на щирих струнах дитячих сердець і засяяв у чарівному потоці талантів вихованців  та його гостей! Діти вправно танцювали, співали, грали на музичних інструментах. У глядацькій залі панувала доброзичлива, тепла атмосфера.

Майстер-клас “Вербові котики своїми руками”.

       Напередодні Вербної неділі для учнів початкових класів проводився майстер-клас на тему: “Вербові котики своїми руками”, який провела вихователь 3 класу Грановська І.А. Заняття розпочалося з розповіді про символ “верби”, її легенди та роль у Великодньому святі, адже саме вербовi гiлки кидали пiд ноги Iсусу Хресту, коли Він останнiй раз йшов у Єрусалим, тому верба символізує вічне повернення на кола свої, де є кінець і початок – воскресіння душі. За допомогою даного заняття діти розвинули дрібну моторику рук, естетичний смак та шанобливе ставлення до особливостей культури українців . Учні поринули в атмосферу скоро прийдешнього свята.

Тиждень іноземних мов

“Скільки мов ти знаєш, скільки разів ти людина”.

Йоганн Вольфганг фон Гете

       Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі. Хотілося б, щоб інтерес до вивчення іноземних мов був великий, тому що можна сказати, що той , хто володіє мовами, володіє світом. Учні нашої школи мають змогу вивчати дві мови: англійську та німецьку, чим більше мов буде знати людина, тим вищі ваші шанси будь – де: на ринку праці, в подорожах, у спілкуванні з цікавими людьми з будь- якого куточку світу. Отже, розпочинаємо наш тиждень іноземних мов!!!

Тиждень іноземних мов. День другий... Змагання між учнями п'ятих та шостих класів "Wissen ist Macht"

Тиждень іноземних мов. День третій... Квест " Сходження на мовний олімп" Учні сьомих та восьмих класів брали участь у квесті, активно та зосереджено працювали на таких станціях як: " Річка англійських слів", " Долина німецькомовних країн" та " Граматична скарбниця". Наші учні вкотре підтвердили свої знання з іноземних мов та переконалися у важливості вивчення англійської та німецької мов.

День 4

Тиждень іноземних мов. День п'ятий... Було проведено конкурс "English proverbs ".

Попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

          22 березня практичним психологом  Ніколайчук І.Д. було проведено соціально-психологічний тренінг для батьків  на тему:  «Попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми». Мета цього тренінгу : профілактика та запобігання жорстокому поводженню з дітьми; попередження насильства в сім’ї; усвідомлення відповідальності батьків за виховання дітей щодо жорстокого ставлення до оточуючого світу.

Тренінг пройшов у атмосфері співпраці, батьки спілкувалися доброзичливо та відверто. Одержали нові знання та позитивні емоції та більше дізналися про власних дітей.

Тиждень хімії

2019 рік  проголошено 

 Генеральною  асамблеєю   ООН Міжнародним  роком

Періодичної   таблиці хімічних  елементів

у зв’язку   з  150-річчям з  дня  створення  цієї  таблиці Дмитром Івановичем Менделєєвим

День перший18 березня

  Інформаційний

  • Оголошення початку тижня.
  • Презентація «До 150 річчя створення

      Періодичної системи хімічних елементів».

  • Запрошення до участі у конкурсі малюнків на тему: 

          «Хімічні елементи і ми»

Тиждень фізики

 

Як хочеш все диво знати,

То треба фізику вивчати.

На всі чому,коли,відколи,

Отримуй відповіді в школі!

З 25 лютого по 1 березня в школі проходив тиждень фізики.

 

1 день

  • Лінійка відкриття
  • Інтерактивний конкур “Полювання на фізиків”.

2 день

  • Брей-ринг за участю 7 та 8 класів «Фізична істерика»

3 день 

  • Художньо-інтерактивний конкурс “Фізичний коментар”
  • Випуск стін-газети

4 день

  • Круглий стіл за участю 9 класу «The Big Bang Theory»
  • Вечір фізичного кіно з 10 та 11 класами

5 день

  • Підведення підсумків
  • Нагородження переможців та учасників

У школі з 4 по 13 березня 2019р. проходив Шевченківській тиждень

Було проведено загальношкільну лінійку «З іменем Кобзаря в серці» та книжкову виставку «Зі сторінок Кобзаря»

Зацікавили школярів літературна вікторина «Наш Шевченко» та флешмоб «Сторінками Кобзаря»

Заочна відео-мандрівка «Шевченко і світ», літературний брейн-ринг «Чи знаєш ти Кобзаря?» та гра-естафета «Сторінками Шевченкового шляху» теж були захопливими та пізнавальними для учнів

Літературна вітальня запросила глядачів до актової зали, де відбулась інсценізація фрагментів поем Т. Шевченка «Наймичка», «Катерина» та п’єси «Назар Стодоля»

"Живи, Тарасе, в пам'яті людській!"

Живи, Тарасе, в пам’яті людській!
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

      Тарас Шевченко… Чи не найвидатніший за народністю поет нашої планети, а для України він ще й Пророк, Месія, Рятівник нації. Його глибокомудрий “Кобзар” недаремно народ назвав другим Євангелієм, а його автора – синонімом до слова Україна. Шевченко – наш всесвіт, наш патент на благородство перед людством. 9 березня ми відзначаємо 205-ту річницю з дня народження Великого Кобзаря – Т. Г. Шевченка. Із цієї нагоди у 6 класі вихователем Бондарчук О. І. була проведена виховна година “Живи, Тарасе, в пам’яті людській!” Вихователь наголосила, що на сучасному етапі розвитку України саме Т. Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного краю.

Welkome to my Ukraine

       Климюк Злата, учениця Вербської санаторної ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради, запрошує іноземців відвідати Дубенський замок на Рівненщині.

День числа Пі

         Сьогодні, 14 березня, у всьому світі відзначають неофіційне свято любителів математики в
честь числа Пі. Ми також приєднались до святкування!!!
         3,141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592307816406286208
99862803482534211706798214808651328230664709384460955058223172535940812848111745
0284102701938521105559644622948954930381964428810975…

Тиждень математики

Учитель і учень…
Як залишитись на одній хвилі??? Математична гра “Хто зверху?”

8 березня

         А жінка на весну так схожа,

         Така ж красива, ніжна,  осяйна,

         Дзвінка і гарна, світла і пригожа,

         Чарівна й щедра, як сама весна.

         І  стільки в ній краси, і сонця, й світла,

         Та мужності, і стійкості, тепла,

         Як диво-квітка  навесні розквітла,

         Немов вершини жінка досягла.

Весна…разом з нею приходить свято найгарнішої, найдобрішої, найніжнішої половини
людства. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком
як життя, так і гармонійності, вишуканості.
            В цей день учні з особливою радістю вітали дівчаток, жінок-працівників школи з святом, а
також вшанували своїх матусь та бабусь словами сповненими любові та подяки.

"Ми їх пам'ятаємо"

         21 лютого в 10 та 11 класах вчителем історії Фенюком М.В. було проведено керовану лекцію “Ми їх пам’ятаємо”, де відзначено 5-ту річницю силового розгону учасників євромайдану у Києві та вшановано пам’ять жертв серед активістів. Під час проведення учні переглянули документів хроніки подій 18-20 лютого 2014 року, поглибили знання про жертви євромайдану та обговорили причини цієї трагедії.

Їх поклав Афганістан

          18-річні юнаки віддали своє життя не за рідну землю. Молоді українці тоді не відали, що дехто з них ніколи не повернеться з гір Афганістану, поклавши голови на чужині. Вшановуючи пам’ять загиблих воїнів у афганській війні, вчителем історії Сіранчук І. О. проведено урок мужності “Їх поклав Афганістан” для учнів 11 класу. Найбезглуздіше у світі – це війна. Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто не дожив.

На крилах кохання...

          14 лютого в нашій школі відбулося свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення – День Валентина. Незмінними атрибутами свята залишаються валентинки, які традиційно на День всіх закоханих люди дарують один одному у формі сердечок. Всі присутні почули прекрасні слова і чудесну музику. І, як не дивно, чекали цього свята не тільки старшокласники, а ще й і молодші школярі.

Що означає бути добрим?

          Вихователями Іванюк Л.В. та Коблюк Л.А. було проведено гру-подорож  «Що означає бути добрим?»,  в рамках якої діти осягнули, що лежить в основі доброти та доброго вчинку, славлячи добро в людині, її справах і ставленні до інших. Адже, у світі живуть різні люди, з різними характерами, інтересами й смаками. І кожен по-своєму може бути ласкавим і грубим, чуйним і байдужим, милосердним і жорстоким… Однак, яким би хто не був і якими б інтересами не жив, кожен уміє по-своєму бути добрим. Кожен поспішає творити добро для інших. Робити добро слід завжди, бо той, хто не відчуває приязні до інших, руйнує передусім самого     себе.. 

День пам’яті Героїв Крут